LYRWISHJD Kumaş Tasarım Tabure / Dikdörtgen Tepeli Depolama Osmanlı / Tezgah ile Katı Ahşap Bacaklar Değişim Ayakkabı Tabureleri(Siyah,100x40x55 cm) (Renk: Siyah)

LYRWISHJD Kumaş Tasarım Tabure / Dikdörtgen Tepeli Depolama Osmanlı / Tezgah ile Katı Ahşap Bacaklar Değişim Ayakkabı Tabureleri(Siyah,100x40x55

Stokta
₺ 1029.33
Sayısı:

Plan satın alma tarihinden itibaren başlar.Kazalardan, lekelerden, yırtılmalardan ve yırtılmalardan kaynaklanan ürün hasarları ilk günden itibaren karşılanır.Ürün arızaları ve arızaları üretici tarafından karşılandıktan sonra karşılanır. warranty.No onarım için ek maliyetler - parçalar, işçilik ve nakliye-hepsi dahildir.Kolay talep süreci-mobil uygulama, çevrimiçi veya telefon aracılığıyla 7/24 istediğiniz zaman talepte bulunun.İstediğiniz zaman iptal edin, ilk 30 gün içinde tam geri ödeme yapın.Hediyelerle devredilebilir. 【Material】 Buz çiçek kadife kumaş, pürüzsüz, net doku, tam ve parlak, kristal toka tasarımı, güçlü ve düşmek kolay değil. 【İnsanlaşmış tasarım】 Avrupa tarzı küpeşte tasarımı, kenarlar sağlam ve düşmez, deformasyon olmadan düzgün ve sıkıdır, dikiş ince ve düzenlidir, iplikler açığa çıkmaz ve detaylar kaliteyi yansıtır. 【Güçlü yük taşıma kapasitesi】 Güçlü yük taşıma kapasitesi, 200 kg ağırlığa dayanabilir。. 【Storage space】 large depolama alanı, astar ipli ile donatılmıştır, iyi esneklik, gözyaşı kolay değil, yüksek esneklik sünger, kalın yastık, iyi esneklik, dayanıklı. 【Paslanmaz çelik ayaklar】 Dört paslanmaz çelik ayak seçilir ve ayaklar çevre dostu ve korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir steel.At alt, ABS plastik ayak pedleri basınca direnmek için kullanılır. Şiirsel yaşam aslında size çok yakındır ve parmaklarınızın ucunda olmak çok uygundur. ★ Zarif yaşam, sessiz ve uyumlu.Mağazamıza hoşgeldiniz, çeşitli stilleri seçebilirsiniz, size iyi şanslar diliyorum!(3 100x40x55cm Buz çiçek kadife kumaş, oo Brüt ağırlık : 10 kg kesme boyutu : Dışkı, Oo Renk : Siyah , Altın , Kahverengi , Mor , Bordo , Pembe, Oo Malzeme kanepe dışkı, oo Model Ürün Bilgisi : oo Adı : : : .28x1.31x1.Ayakkabı tezgah, makyaj tabure, soyunma tabure, oturma odası boş bir tabure, kanepe sehpa tabure, oyuncak, kitap ve diğer şeyler tutmak için yeterince Sağlam olarak kullanılabilir 80ft) biz, oo stil : zarif, moda, oo Uygulanabilir sahne : .*not * ★Satılan ürünler sadece Depo taburesi ve başka hiçbir ürün içermez (ekran gerektirir).★ Kurulum işlemi sırasında mukavemete dikkat edin ve aşırı kurulum ve hasarı önlemek için doğru aleti seçin. parts.Do küçük tezgahın yüzeyini çizmemek için temizlerken zımpara kağıdı ve sert nesneler kullanmayın.Ölçülen değer ile gerçek ürün arasında yaklaşık 1 cm boyut hatası olabilir.★ Desen ve gerçek ürün arasında belirli bir derecede renk sapması olabilir.Teslim süresi 8-25 iş günüdür.Eğer 30 gün içinde sipariş almadıysanız, lütfen bize ulaşın!Mağazamızda tercihlerinize göre seçebileceğiniz başka birçok dışkı stili vardır.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara