Shot bardakları Ölçüm fincan Espresso Shot Cam Sıvı Ağır Cam Şarap Bardağı 2 Paket 26-Artımlı Ölçüm 1 oz, 6 Çay Kaşığı, 2 Tbs, 30 ml TİYOORTA tarafından (2 paket siyah)

Shot bardakları Ölçüm fincan Espresso Shot Cam Sıvı Ağır Cam Şarap Bardağı 2 Paket 26-Artımlı Ölçüm 1 oz, 6 Çay Kaşığı, 2 Tbs, 30 ml

Stokta
₺ 28.47
Sayısı:

【DAYANIKLI MALZEME】 - Ağır camdan yapılmıştır; daha fazla kontrol ve doğruluk için içeriğin net bir şekilde görüntülenmesini sağlar; ağırlıklı taban, daha az karışıklık için devrilmeyi azaltmaya yardımcı olur.Çok sağlam bir güzellik hediye kutusu var !. 【 OKUNMASI KOLAY】 - Büyük işaretlerin okunması kolaydır.Yazdırılan renk Kırmızı veya Siyah arasında değişir. 【BULAŞIK makinesinde YIKANABİLİR】 - Yüksek sıcaklıklara, çözücülere ve suya dayanabilen birinci sınıf pigmentlerle basılmış olan bu bardaklardaki işaretler, bulaşık makinesine attığınızda çıkmayacaktır. 【KOLAY ÖLÇÜM】- Dökülmeden daha küçük miktarları kolayca ölçün ve taşıyın; Ölçüm kaşıklarını kullanmaktan daha kararlı; mutfak, ev, çim ve bahçe için mükemmeldir.Paket Boyutları4. 13x2.76x2.17 inç Ürün Ağırlığı5. 3 ons Paket içeriği : 2 adet ölçülen atış camı.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara