Bebek Arabası Eldivenleri, Su Geçirmez Bebek Arabası Malzemeleri Bebek Arabası Eldivenleri, Kirişli Bebek Arabaları için (siyah)

Bebek Arabası Eldivenleri, Su Geçirmez Bebek Arabası Malzemeleri Bebek Arabası Eldivenleri, Kirişli Bebek Arabaları için (siyah)

Stokta
₺ 49.74
Sayısı:

Bu sıcak eldiven, mükemmel sıcaklık tutma özelliğine sahip çift taraflı flanel astarlı 1680 D Oxford kumaş kullanır.Kurulumu kolay, bebek arabasının kirişini sıkıştırmak için eldivenleri ikiye katlayın ve ardından tüm düğmeleri tokalayın.Kullanımı kolay, iyi su geçirmez ve rüzgar geçirmez etkisi, bebeğinizi kışın dışarı çıkarırken kullanıma uygundur.Ayrıca sıcak tutar sadece ama bebek arabasını sonunda daha yüksek göstermiş olan ışın ile bebek arabası için uygundur.Sıcak eldivenler, elle yıkanabilir, annenin ellerini etkili bir şekilde koruyabilir ve kışın donmayı önleyebilir.Özellik : 1. Bu sıcak eldiven, mükemmel sıcaklık tutma özelliğine sahip çift taraflı flanel astarlı 1680 D Oxford kumaş kullanır.2. Ayrıca sıcak tutar sadece ama bebek arabasını sonunda daha yüksek göstermiş olan ışın ile bebek arabası için uygundur.3. Kurulumu kolay, bebek arabasının kirişini sıkıştırmak için eldivenleri ikiye katlayın ve ardından tüm düğmeleri tokalayın.4. Sıcak eldivenler, elle yıkanabilir, annenin ellerini etkili bir şekilde koruyabilir ve kışın donmayı önleyebilir.5. Kullanımı kolay, iyi su geçirmez ve rüzgar geçirmez etkisi, bebeğinizi kışın dışarı çıkarırken kullanıma uygundur.Spec : ışın ile Flannel Suitable bebek Arabası Modelleri çift Taraflı bebek Arabası Gloves Material : 1680 D Oxford Kumaş, Çift Durumu : %100 Marka bod y Türü : , 2 itmek için uygun değildir yarısında eldivenleri Kat ve arabası olan kiriş kelepçe, sonra tüm buttons Washing toka warm Usage Devam separated Applicable Sezon : Sonbahar ve winter Function : kolu : El Boyutu : Yaklaşık Wash Expanded. 56x46 cm / 22.0x18.1in (±1-2 cm / 0.39-0.79 in) Paket Listesi : 1 x Arabası Eldive Nnot : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara