MAYROOM Doğal Taş Mermer Sigara Puro Küllük için Adam Kadın Açık Havada Kapalı Kare Masaüstü Sigara kül tablası için Ev Ofis Veranda Dekorasyon Hediye (Galaxy Yıldızlı Gökyüzü, 5.1 × 5.1×0.78 inç)

MAYROOM Doğal Taş Mermer Sigara Puro Küllük için Adam Kadın Açık Havada Kapalı Kare Masaüstü Sigara kül tablası için Ev Ofis Veranda

Stokta
₺ 80.97
Sayısı:

ITALIAN İTALYAN tasarımcı tasarımı : Puro küllüğü, çok sayıda uluslararası tasarım ödülü kazanan profesyonel İtalyan tasarımcılardan oluşan bir ekip tarafından tasarlanmıştır.Bu taş mermer puro küllük Basit, narin, atmosfer ve moda. COLORS 3 RENK ve 4 SİGARA TUTUCU : Bu, Galaksi Yıldızlı Gökyüzü adı verilen %100 Doğal mermer kullanır.1 Sigara tutucular sigara içmenin rahatlığı için masaüstünüzü temiz tutun. ✔ EL CİLALI ve TEKRARLANAN DENEY : Zanaatkarlar tarafından el yapımı.Tekrarlanan deneylerden ve onarımlardan sonra, elde edilen çok radyal küçük yüzey.Soğuk mermere sıcak bir tasarım hissi verin.Her taş benzersizdir, bu nedenle her taşın deseni farklı olabilir.Ama fark çok büyük değil. ADDITIONAL GÜZEL EK DEKORASYON : Puro küllüğü ev, bahçe, ofis, otel, restoran,veranda açık, toplantı odaları,barlar ve KTV vb.Alanlarda iyi dekorasyon yapabilir.Şükran günü,eve taşınma ve Noel hediyeleri için mükemmeldir.Basit tarzı ama Zarif, iç mekan kullanımı için de uygundur. PROFESSIONAL PROFESYONEL satış sonrası EKİP : herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin.Gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi karşılamak için süper yüksek değer, mükemmel işçilik.Lüks bir deneyim getirmek, zihni arındırmak, daha azı daha fazladır. Product Ürünümüz İtalyan profesyonel tasarımcılardan oluşan bir ekip tarafından tasarlandı : tasarım odaklı ülkelerle dolu bir ekip ve defalarca uluslararası tasarım ödülleri kazanan bir ekip.İnsan kültürünün, doğal güzelliğin ve modern sanatın tasarıma entegrasyonuna kendini adamış ve sonunda ürüne yansımıştır. aim Amacımız : TAŞTAN DAHA FAZLASI. Puro ile doğal mermer puro kül tablaları, asil lüks gösterebilir . Color Renk : Siyah. Material Malzeme : Galaxy Starry Sky adlı puro küllüğünün mermeri.Diğer taşlardan farklıdır.Tamamen doğal. ✔ Şık ve pürüzsüz bir görünüm oluşturmak için tamamen elle parlatılır.Zarif ve sakin, açık bir yay gibi uygun kavisli yüzeyi oluşturun. Puro Puro kül tablalarının temizlenmesi kolaydır. Cool Serin puro kül tablaları veranda,dış mekan,sigara,erkek ve kadınlar için kullanılabilir.Eve taşınma, şükran günü, Noel ve düğün hediyesi için uygundur. Reminder Hatırlatma : 1. Mermerler kolayca hasar görür, lütfen onlara iyi bakın. 2.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 3.Her taşın benzersiz olması nedeniyle, her taşın deseni resimden farklı olabilir.Ama fark çok büyük değil.Tarif edilenle aynı taştırlar.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara