WFMJ Deri ıçin 2018 2017 2015 2014 2013 Hyundai Santa Fe XL Genesis Azera Equus Uzaktan Akıllı 4 Düğmeler Anahtar Kutu Tutucu Kapak Fob Zinciri (Kırmızı)

WFMJ Deri ıçin 2018 2017 2015 2014 2013 Hyundai Santa Fe XL Genesis Azera Equus Uzaktan Akıllı 4 Düğmeler Anahtar Kutu Tutucu Kapak

Stokta
₺ 41.85
Sayısı:

Araba anahtarınıza en iyi korumayı sağlamak ve aynı zamanda çok havalı görünüyor.Son derece hafif ve kullanımı dayanıklı.Şık tasarım, kapsamlı koruma araba anahtarları.Orijinal araba anahtarları için mükemmel uyum, araba anahtarlarının sinyalini etkilemez.Özellik ve Özellikler : 1.Malzeme : Premium Yumuşak deri. 2.Anahtar boyutuna ve doğru düğme konumuna mükemmel uyum sağlar. 3.Hasar işaretleri, toz ve çizikler otomatik anahtarları korumak. 4.Araba anahtarının sinyalini etkilemez. 5.Dost hatırlatma : Lütfen satın almadan önce ürününüzü karşılaştırın araba anahtarı resminde iyi bir ürün özellikleri, araba anahtarlarınız ve resimleriniz satın almayı belirlemek için araba anahtarlarıyla aynı!Teşekkür ederim.Paket Şunlardır : 1 X Premium Yumuşak deri anahtar tutucu (Anahtar dahil değildir.) Pls satın almadan önce araba anahtarınızın öğemizle aynı göründüğünü kontrol edin ve yardıma ihtiyacınız varsa, sadece bizimle iletişime geçin.İpucu : Eğer herhangi bir soru pls Varsa bizi özgür istediğin zaman temas kurmaktan düştü .Teşekkürler.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara