Kedi Kase Seramik Yükseltilmiş kedi maması kasesi Kaymaz Pet Besleme Kaseleri Eğimli Kedi Çanak Gıda veya Su Kaseleri Kediler veya Küçük Köpekler için(Kase)

Kedi Kase Seramik Yükseltilmiş kedi maması kasesi Kaymaz Pet Besleme Kaseleri Eğimli Kedi Çanak Gıda veya Su Kaseleri Kediler veya Küçük

Stokta
₺ 41.97
Sayısı:

✔ Eğimli Kedi Kasesi-Ergonomik eğimli tasarım, yiyeceğin dibe konsantre olmasını sağlar ve evcil hayvanınızın yiyecekleri boşaltmasını kolaylaştırır, ayrıca şişkinlik ve hazımsızlık riskini azaltır. ✨15° EĞİMLİ YÜKSELTİLMİŞ KASE-15° eğimli yükseltilmiş kase, kedi/köpek yavrusu yerken boyun basıncını azaltır food.It bu, yavru kedi ve yavruların beslenme alışkanlıklarına daha uygundur. ✔ Güvenli ve Sağlıklı Malzeme-Evcil hayvanlarınızın sağlığı için iyi olan kadmiyum ve kurşun içermeyen dayanıklı seramikten yapılmıştır.Evcil hayvanların çene aknesi almasını önleyin. ✔ Etkili Kaymaz-Kedi kaselerinin ve kaymaz paspasın kombinasyonu, kasenin yemek sırasında tek bir yerde kalmasını etkili bir şekilde sağlar, devrilmez ve zemini korumaz. Clean Temizlemesi Kolay-Kedi kaseleri ve kase rafı ayrı ayrı tasarlanmıştır Yüksek kaliteli seramik kase kolay sökme ve kolay temizliktir.Dayanıklı malzemeler mikrodalga ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. SATISFACTION %100 MEMNUNİYET-Aldığınız ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen çekinmeden bize bildirin.Seni en iyi şekilde yardımcı olacak ve satın alma deneyimlerini artırmaya çalışırdık.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara