HJZHBSX masaj masası Levha Setleri Spa güzellik yatağı Kapak, Güzellik Yatak Örtüleri Avrupa Düz Renk Salon Spa masaj yatağı Kapak, 4 Parça (Renk : D, Boyutu : 70x185 cm (28x73 inç))

HJZHBSX masaj masası Levha Setleri Spa güzellik yatağı Kapak, Güzellik Yatak Örtüleri Avrupa Düz Renk Salon Spa masaj yatağı Kapak, 4

Stokta
₺ 27.54
Sayısı:

♦ Özel boyut - - - - yuvarlak kafa / Kare kafa / Trapez kafa için uygundur. Functional Fonksiyonel Masaj Koltuğu Nevresim takımı - - - - Etek Çarşafı, Tüm Eşyalarınızı Masaj Masasının Altına Gizlemek İçin Çok İyidir, Bu Da Spa'nızı Temiz Ve Düzenli Hale Getirir Ve Yerden tasarruf sağlar.Sık Kullanılan Tüm Yağlarınız, Spa Aletleriniz Ve Diğer Eşyalarınız Masa Eteğinin Altına Gizlenebilir.Battaniye, Müşterinin Gizliliğini Ve Vücut Isısını Koruyacak Kadar Büyük Ve Kalındır. ♦ Yüksek Kaliteli Fiber100% Polyester, Yumuşak Polyester Elyaftan Yapılmıştır, Bu Nedenle Günlük Kullanımda Bile solmaz Ve Büzülmez use.It normalden Daha Dayanıklıdır materials.As Yıkamak İçin Bahsedilen, Yıkamak Kolaydır.Sadece Düşük Veya Orta sıcaklıklarda Yıkayın Ve Kurutun. Luxury Lüks spa nevresim takımı - - - - güzel renkler ve sade tasarım, odanızın veya spanızın tüm ortamını iyileştirir, ticari kullanım için ideal olarak dayanıklıdır. ♦ Servis garantisi - - en iyi müşteri hizmetini aldığınızdan ve satın alma işleminizden %100 memnun olduğunuzdan emin olmak için buradayız. 4 Parça Set (Etek Masa Örtüsü, Battaniye Örtüsü, Yastık Kılıfı Ve Sandalye Örtüsü) Kullanımınız İçin Tüm Olanakları Sağlar.Bu Masaj Masası Etek Seti İle Masaj Masanızı Yenileyin.Müşterinize Profesyonel Ve Lüks Bir Görünüm Kazandırın.Bu Masaj Masası Etek Set.Is İşlevsellik Ve iyi görünümün Mükemmel Bir Kombinasyonu.Çarşaflar Güzellik Salonu Dövmeleri Spa Akupunktur Kayropraktik İçin Geçerli Olabilir treatments.By Varsayılan Olarak, Masa Sayfasında Yüz Dayanağı İçin Bir Delik Vardır.Bu Yüz Dinlenme Deliği Olmadan Sizin İçin Özelleştirebiliriz.Izin Lütfen 0.5 - 2 Cm Nedeniyle Manuel ölçüm Farklılıkları.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara