Afro Saç Tarak, 6 adet/torba Twists Kıvırmak Fırça Tarak Dreadlocks Kalay Folyo Sıcak Perma Tarak Kuaförlük Şekillendirici Aracı için Kıvırcık Saç(#1)

Afro Saç Tarak, 6 adet/torba Twists Kıvırmak Fırça Tarak Dreadlocks Kalay Folyo Sıcak Perma Tarak Kuaförlük Şekillendirici Aracı için

Stokta
₺ 37.47
Sayısı:

NET şekil tasarımı : Kalay folyo sıcak perma tarağı, net şekil tasarımı, saçları hızlı bir şekilde kabarık hale getirebilir ve doğal buklelerin etkisini elde edebilir.Saç derisine ve saça zarar vermeyen pürüzsüz tarak dişi.QUANLİTY MALZEME : takviyeli dişler ile ABS malzemeden yapılmış, uzun süre kullanım için dayanıklı, ve dişler güçlü henüz nazik saç, bu yıkanabilir ve yeniden kullanılabilir.Kullanımı KOLAY : kısa saç veya uzun saç ne olursa olsun saçları bir dakika içinde bükebilir, büküm tarağımız iyi çalışabilir, istediğiniz saç stilini kolayca alabilirsiniz.GENİŞ UYGULAMALAR : Bunları ev, salon, partiler vb.Gibi birçok yerde kullanabilirsiniz, çoğu insanın kullanması için uygundur ve ayrıca kıvırcık saçlara, afro saç stiline veya erkek şekillendirme tarağına da uygulanabilir.TAŞINABİLİR : Hafif ve uygun boyut, kullanımı ve taşınması kolay, sadece cebinize ve çantanıza koyun, saç stillerinizi çoğu zaman koruyabilir.Özellik : 1. Kaliteli ABS malzemeden yapılmış, dayanıklı ve sağlam, kırılması veya deforme olması kolay değildir. 2. Kalay folyo sıcak perma tarağı, net şekilli tasarım, saçları hızlı bir şekilde kabarık hale getirebilir. 3. Saç derisine ve saça zarar vermeyen pürüzsüz tarak dişi. 4. Yüksek sıcaklığa dayanıklı, iyi ve rahat el duygularına sahip. 5. Farklı ihtiyaçlarınızı karşılayan 6 adet paket dahil.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Saç Tarak Malzeme : ABS Paket Listesi : 6 x Tarak/Paketi.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara