Soğuk Haddelenmiş Çelik Metal Mobilya Ayakları, DIY Yedek Ayaklar için Sehpa TV Kabine Kanepe Sandalye Banyo Dolabı Donanım Parçaları, 4 Adet (w/Vidalar)

Soğuk Haddelenmiş Çelik Metal Mobilya Ayakları, DIY Yedek Ayaklar için Sehpa TV Kabine Kanepe Sandalye Banyo Dolabı Donanım Parçaları,

Stokta
₺ 110.40
Sayısı:

Material Malzeme : Soğuk haddelenmiş çelikten yapılmış, güçlü ve dayanıklı, güçlü taşıma kapasitesi, uzun süreli kullanım. ♦ Kaymaz ayak pedi : yüksek kaliteli aşınmaya dayanıklı, kaymaz, çizilmeye dayanıklı zemin, aşınmaya dayanıklı, dayanıklı. ◆ Yük taşıyan büyük : Tek kabin ayağı 50kg taşıyabilir. 4 bacak birlikte 180~200kg taşıyabilir. Install Kurulumu kolay : Kolay ve hızlı kurulum için montaj plakasında önceden delinmiş dört delik vardır. ♦ Uygun aralık : kanepe ayakları, yatak ayakları, sehpalar, dolaplar ve diğer mobilyalar.Özellik : ♦ Soğuk haddelenmiş çelik malzeme, ekstra kalın boru duvarı, güçlü ve dayanıklı ve daha kalın bağlantı vidaları, kullanımı daha rahat. ♦ Yüksek kaliteli kalınlaşmış elektroliz kare alt plaka, artan temas alanı ve daha güçlü taşıma kapasitesi.4 bacak birlikte birlikte 180 ~ 200kg taşıyabilir. ♦ Şeffaf kaymaz ayak pedleri, yüksek kaliteli aşınmaya dayanıklı, kaymaz, çizilmeye dayanıklı zemin, aşınmaya dayanıklı, dayanıklı.Ürün parametre Adı : DIY Mobilya Yedek Bacaklar Malzeme : soğuk haddelenmiş çelik Ürün renk : gümüş Ürün Yüksek : 10 cm,12 cm Uygun aralığı : kanepe bacaklar, yatak bacaklar, sehpalar, vb.Paket içeriği : 4×Mobilya ayakları 16 × montaj vidaları Amacımız Üst Düzey Müşteri Hizmetleri sunmaktır, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin .böylece herhangi bir sorunu çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapabiliriz.Çok teşekkürler!.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara