Merhaba Güzel Sıcak Beyaz Neon Burcu Süslemeleri Doğum Günü Partileri, Düğün, Yıldönümleri, 12 V Neon Tabelalar için Dimmer ile Ev, Duvar,Yatak Odası Dekor,FİNMİ (Güç Adaptörü Dahil)

Merhaba Güzel Sıcak Beyaz Neon Burcu Süslemeleri Doğum Günü Partileri, Düğün, Yıldönümleri, 12 V Neon Tabelalar için Dimmer ile Ev, Duvar,Yatak

Stokta
₺ 251.97
Sayısı:

[Yüksek Kalite] Merhaba Güzel neon tabela, kırılması kolay olmayan, dokunuşa serin ve uzun süre çalıştıktan sonra ısınması kolay olmayan şeffaf akrilik bir arka panel ile pürüzsüz bir yazı tipi oluşturmak için neon şeritlerden yapılmıştır.Işık güçlü bir nüfuz gücüne sahiptir ve yağmurlu veya sisli günlerde hala iyi bir görsel etki sağlayabilir. [Parlaklık Ayarı] Merhaba Güzel neon tabelaların bir dimmer anahtarı vardır, parlaklığı ayarlamak için orta düğmeye tıklayarak ve yukarı/aşağı düğmelerine tıklayarak kolayca açabilir/kapatabilirsiniz.Yumuşak ışık uyku için uygundur ve gece ışığının yerini alabilir.Güçlü aydınlatma partiler ve tatil dekorasyonları için uygundur. [Kullanımı kolay] Neon merhaba güzel işareti, doğrudan güç şeridine takılabilen 12 V güç adaptörü ile ABD için uygun olan fiş ile birlikte gelir. use.It geri dönüştürülebilir ve bir sonraki özel etkinliğinizi süslemek için kullanılabilir. [Kurulumu kolay] Neon tabela Merhaba Güzel, raflara, masalara, duvarlara, pencerelere, ağaçlara vb.Monte edilebilen bir kristal çizgi, iki sabitleme deliği ve dört montaj vidasına sahiptir.istediğin yere install.It basit ve kullanımı kolay bir neon işaretidir. [Uygulama] Benzersiz Merhaba Güzel sıcak whtie neon burcu dükkan, bar, pub, kulüp, restoran, oda, duvar, yatak odası ve her yerde görüntülemek için mükemmeldir like.It aileye, arkadaşlara ve çocuklara hediye olarak da verilebilir.Neon tabelalar insanların kalplerine sıcak ışıkla dokunuyor.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara