Adsire Stylus Kalem, Dokunmatik Kalem Küçük Taşınabilir Kullanışlı Pratik Akıllı Telefonlar için ıOS Tablet için(Gül kırmızı)

Adsire Stylus Kalem, Dokunmatik Kalem Küçük Taşınabilir Kullanışlı Pratik Akıllı Telefonlar için ıOS Tablet için(Gül kırmızı)

Stokta
₺ 25.77
Sayısı:

TUTMASI RAHAT : Kalem kalemi uygun boyutta, tutması rahat ve kullanımı kolaydır, 5 yaşındaki bir çocuk bile kalemi kullanabilir.UYGULAMA KAPSAMI : ıOS tablet için uygun, i Phone için, Android için, tablet, Kindle için, akıllı telefonlar, vb. 2 FONKSİYONLAR : Stylus kalem, bir ucunda el yazısı ve ayrıntılı çizim için uygun bir disk ucuna (yüksek doğruluk ve hassasiyet) sahiptir.Diğer ucundaki küçük lastik kafa, küçük simgeler ve küçük bağlantılar seçmenizi sağlar.Kullanımı BASİT : Stylus kalem, uygulama ile şarj veya BT bağlantısı gerektirmez, kalemi kullanmak için ekrana dokunmanız yeterlidir.KALEM şekilli tasarım : Stylus kalem, taşımak için çok uygun, kullanışlı bir kalem şekilli tasarımdır.Özellik : 1. 2 FONKSİYONLAR : Stylus kalem, bir ucunda el yazısı ve ayrıntılı çizim için uygun bir disk ucuna (yüksek doğruluk ve hassasiyet) sahiptir.Diğer ucundaki küçük lastik kafa, küçük simgeler ve küçük bağlantılar seçmenizi sağlar2. KALEM şekilli tasarım : Stylus kalem, etrafında taşımak için çok uygun, kullanışlı bir kalem şekilli tasarımdır3. TUTMASI RAHAT : Kalem kalemi uygun boyutta, tutması rahat ve kullanımı kolaydır, 5 yaşındaki bir çocuk bile kalemi kullanabilir4. Kullanımı BASİT : Stylus kalem, uygulama ile şarj veya BT bağlantısı gerektirmez, sadece kalemi kullanmak için ekrana dokunun5. İOS tablet için UYGULAMA KAPSAMI : Uygun, i Phone, Android, tablet, Kindle, akıllı telefonlar için, el Yazısı ve Detaylı Çizim için Çok Uygun Olan (yüksek Doğruluk, Yüksek Hassasiyet, Hiçbir Gecikme) Bir Ucunu Disk Kalem Ucu Cep Telefonları, Tabletler ve Dokunmatik Devices Product Özellikleri Kullanımını directly Specification : Öğe Türü : Kalem Pen Product Malzeme : Alüminyum Alloy Product Kapsam : Kullanımı : etc How; Diğer Ucunu Küçük Simgeleri Seçin ve Size Doğru Seçimler Vermek için Küçük linklere Tıklayın Sağlayan Küçük bir Silgi Kafa.Mükemmel Çizim Uygulaması, Uygun Kalem Şekilli Tasarım, Taşımak için çok Uygun.Tüm Kapasite Dokunmatik Ekranlı Cihazlarla Uyumludur ( i OS tablet için, İphone için, Kindle için, Tablet için, Galaxy için Vb.) Paket Listesi : 1 x Stylus Kalem.

Ürün parametreleri

Item Type:
Stylus Pen
Product Material:
Aluminum Alloy
Product Scope of Use:
Mobile Phones, Tablets and Touch Devices
Product Features:
One End is a Disc Pen Tip (high Accuracy, High Sensitivity, No Lag), Which is Very Suitable for Handwriting and Detailed Drawing; the Other End is a Small Eraser Head That Allows You to Select Small Icons and Click on the Small Links to Give You Accurate Choices. Perfect Drawing Application, Convenient Pen Shaped Design, Very Suitable to Carry Around. Compatible with All Capacity Touch Screen Devices ( For iOS tablet, for Iphone, for Kindle, Tablet, for Galaxy, Etc.)
Package List:
1 x Stylus Pen :

Bu kadar sever alıcılara