ROMACK Stylus Kalem, Tablet Kalem Değiştirme Kapasitif Dokunmatik Ekran Stylus Kalem Kalem BlackBerry / HTC, Tabletler ve Telefonlar için Kalemler(Siyah)

ROMACK Stylus Kalem, Tablet Kalem Değiştirme Kapasitif Dokunmatik Ekran Stylus Kalem Kalem BlackBerry / HTC, Tabletler ve Telefonlar

Stokta
₺ 16.41
Sayısı:

【STYLUS KALEM】Yüksek hassasiyet, gerçek bir kalem kullanıyormuş gibi ekranda kolayca ve hassas bir şekilde yazabilir, tıklayabilir, çift tıklayabilir, sürükleyebilir, kaydırabilir ve çizebilirsiniz. 【KAFA tasarımı】 Dokunmatik kalem kafası, ekranınızı parmak izlerine ve çizilmelere karşı korumak ve ekranınızın yüksek çözünürlüğünü korumak için yeterince yumuşak kauçuktan yapılmıştır. 【UYGULAMA】 Tabletler, i Phone/ Blackberry/ HTC/ DOPOD/ Nokia için akıllı telefonlar ve daha fazlası gibi kapasitif dokunmatik ekranla donatılmış çoğu cihazla uyumlu Stylus kalemler. 【HASSAS STYLUS】Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, sağlam ve kullanımı dayanıklıdır.Küçük ve zarif tasarım, kullanımı ve taşıması kolay.Kalemler, Kağıda yazmanıza veya çizmenize izin veren bir karbon kalemdir. 【MÜŞTERİ HİZMETLERİ】 Satın alırken dokunmatik ekran için bu dokunmatik kalem hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin.Açıklama : Bu, i Phone/ Blackberry/ HTC/ Nokia vb. Gibi çeşitli tabletlerde ve akıllı telefonlarda gerçekçi bir kalemden ekrana yazma deneyimi sunan hassas bir aktif kalem kalemidir. on.It ayrıca kağıda yazmak veya çizmek için kullanılabilecek bir karbon kalemdir.Hafif ve kullanımı taşınabilir.Özellikler : Yüksek hassasiyet, ekranda gerçek bir resim kullanıyormuş gibi kolayca ve hassas bir şekilde yazabilir, tıklayabilir, çift tıklayabilir, sürükleyebilir, kaydırabilir ve çizebilirsiniz. pen.It kağıda yazmanıza veya çizmenize izin veren bir karbon kalemin yanı sıra.Kalemin dokunma kafası, ekranınızı parmak izlerine ve çizilmelere karşı koruyacak kadar yumuşak ve ekranınızın yüksek tanımını koruyacak şekilde kauçuktan tasarlanmıştır.Tabletler, i Phone/ Blackberry/ HTC/ DOPOD/ Nokia için akıllı telefonlar ve daha fazlası gibi kapasitif dokunmatik ekrana sahip çoğu cihazla uyumludur.Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, sağlam ve kullanımı dayanıklıdır.Küçük ve zarif tasarım, kullanımı ve taşıması kolay.Özellikler : Malzeme : Karbon + Plastik Tip : Stylus Kalem + Kalem 2'si 1 arada Yuvarlak Uç : Cep telefonları ve tabletler gibi dokunmatik ekranlı elektronik cihazlar için kullanılır; İpucu : Kağıda yazma ve çizim.Renk : Siyah, Mavi, Yeşil, Kırmızı, Mor (İsteğe bağlı) Uyumluluk : Çoğu kapasitif ekranlı tablet, i Phone/ Blackberry/ HTC/ DOPOD/ Nokia vb.Gibi akıllı telefonlar için.Boyutu : Yaklaşık. 165 * 9 * 9mm / 6.5 * 0.4 * 0.4 paket Ağırlığı : 12g Paket Listesi : 1 * Stylus Kalem Not : Resimlerdeki rengin farklı ışıklar veya monitörler nedeniyle gerçek öğeden biraz farklı olması normaldir.Lütfen satın almadan önce bunu biliyorum.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara