Çocuk Trike Çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Üç Tekerlekli Bisiklet Çok Fonksiyonlu çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Şişe Kafesi ile 2-6 Yaşındaki Bebek Açık Üç Tekerlekli Bisiklet 2 Renk 56x72x47 cm (Renk: Pembe)

Çocuk Trike Çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Üç Tekerlekli Bisiklet Çok Fonksiyonlu çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Şişe Kafesi ile 2-6 Yaşındaki

Stokta
₺ 820.44
Sayısı:

◆ ÜÇ TEKERLEKLİ BİSİKLET DEPOLAMA SEPETİ tasarımı : ön sepet, kişisel eşyaların saklanması, rahat seyahat, daha uygun. ◆ ÜÇ tekerlekli BİSİKLET KAYMAZ SAP tasarımı : kaymaz sap, kauçuk kaymaz sap, tutmak için daha rahat. ♦ ÜÇ TEKERLEKLİ BİSİKLET GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE KORUMA MALZEMELERİ : Çevre dostu kaplamalar zarif dokuyu yansıtmak için yüksek kaliteli çevre dostu kaplamalar kullanın. ✔ ÜÇ TEKERLEKLİ BİSİKLET KAYMAZ PEDAL tasarımı : kaymaz pedal tasarımı, kaymaz ve dayanıklı, farklı yaştaki bebekler için uygun, bebeğin güvenli bir şekilde sürmesine izin verin. ✔ ÜÇ TEKERLEKLİ BİSİKLET BARDAK TUTUCU tasarımı : Bebeğinizin binicilik eğlencesini artırmak için taşınabilir su ısıtıcısı ve şişe kafesi, kendi su ısıtıcınızı ve şişenizi de koyabilirsiniz. Features Özellikler children Çocuk üç tekerlekli bisikletimiz 2 ila 6 yaş arası çocuklar için üç tekerlekli bir bisiklettir old.In çocuk kontrol modu, çocuklar dünyayı keşfedebilir independently.It maceraları için eğlenceli ve güvenli bir deneyim sunar.Montaj köpük wheel With veya olmadan şemsiye : no With veya depolama sepeti olmadan : yes Whether : yes Recommended yük kapasitesi : 50kg Applicable yaş daha : 2-6 yıl old These iki aşamada farklı yaş grupları için uygundur ve farklı yaşlardaki bebekler için uygun demonte edilebilir.steel + TPR plastic Wheel yapılandırma 58x71x48cm Material Ürün Adı : Çocuk tricycle Color : kırmızı, pink Size : : : Tip İpucu : 1. Tüm resimler gerçek fotoğraflar, çünkü her bilgisayar monitörü renk sapması üretecek ve ışık, açı ve kişisel renk anlayışı bazı makul renk farklılıklarına yol açacaktır, bu bir kalite sorunu değildir, lütfen anlayın.2. Yukarıdaki boyutların tümü manuel olarak ölçülür.Gerçek boyutta ve ölçülen değerde küçük bir hata var ve makul hata 1-2 CM.Lütfen orijinal : hizmetprofesyonel bir iş şirketiyiz.Size iyi satış sonrası servis sağlayacağız.Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Çin'e bir e-posta gönderin.Sizi en kısa sürede alacağız.♦ Feedbackürünlerimizden memnunsanız, lütfen bize eksiksiz ve gerçek geribildirim bırakın.Görüşleriniz bizi daha iyisini yapmaya teşvik edecektir.Teşekkürler!affetmek.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara