Saksı Raf Raf Soyunma Ferforje Çerçeve Metal ızgara Raf, Zemin ayakta Kitaplık, Bölme Raf, Depolama Raf, Başucu Depolama Dolabı (Renk: Altın, Boyutu: 90 35 30 cm), Boyutu:903530 cm, C

Saksı Raf Raf Soyunma Ferforje Çerçeve Metal ızgara Raf, Zemin ayakta Kitaplık, Bölme Raf, Depolama Raf, Başucu Depolama Dolabı (Renk:

Stokta
₺ 83.40
Sayısı:

18 k nano yüksek sıcaklık pişirme vernik, hiçbir boya, hiçbir keskin. Sağlam braket, sağlam ve sağlam, iyi çalışıyor. # İSİM?. Yüksek sıcaklıkta pişirme, çevre koruma, formaldehit yok. Kafeler, oturma odaları, çalışma odaları, başucu masaları ve barlar vb.İçin uygundur.Ürün açıklamasıbasit bir zemin başucu masası ve çok katmanlı kitaplık ızgarası.Oturma odaları, kafeler, başucu dolapları, barlar ve çalışma odaları için uygundur.Ürün özellikleri : - Renk : Mat Siyah, Gül Altın ve Su Bazlı Altın, daha fazla renk için lütfen bize ulaşın. Bölme şekli : tek hatlı tip-Stil : Basit ve modern-Malzeme : yüksek kaliteli çelik boru + yüksek sıcaklık boyası-Boyut : iki kat 35 × 30 × 65cm, 60 × 30 × 70cm.????????????????Üç kat 30 × 35×90 cmnot : Piksel ve ışık nedeniyle, gerçek şey ve fotoğraf biraz tutarsız, lütfen beni affet!Anlamadığınız herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, ihtiyaçlarınızı karşılamak için zamanında cevap vereceğiz!İnsan dışı hasar, üretici 2 yıllık garanti içeririlaçlı yapı : tüm bileşenler ve destekler, üniteyi nakliye ve kullanım sırasında sallanmaya veya hasara daha az eğilimli hale getirir.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara