DOTXX Yaygın Banyo Lavabo Musluk 2 Kolları 3 Delik Lavabo Vanity Güverte Üstü Havzası Mikser Musluklar, krom Havzası Musluk Sıcak ve Soğuk Su ile

DOTXX Yaygın Banyo Lavabo Musluk 2 Kolları 3 Delik Lavabo Vanity Güverte Üstü Havzası Mikser Musluklar, krom Havzası Musluk Sıcak ve

Stokta
₺ 674.91
Sayısı:

Material Malzeme : Üç delikli lavabo bataryası, sızdırmaz ve sağlam performans sağlamak için Pirinç Gövde ve Seramik Disk Valf ile üretilmiştir. Bubble Su Kabarcığı Cihazı : Yeni su kabarcığı, yumuşak su, gürültüyü azaltmak, su tasarrufu yapmak, sudaki kirleri etkili bir şekilde filtrelemek, su sıçramasını kontrol etmek. Chrome Son derece Güzel Krom Kaplama : Bu havza musluk daha iyi performans ve dayanıklılık ile yükseltilir.Banyo havzası musluğu, çizilmelere, korozyona ve kararmaya karşı dayanıklı güzel bir krom kaplama ile işlenir.Makyaj Musluğunun yüzeyi şık, modern ve şık görünüyor. ✔ Benzersiz Tasarım : Bu benzersiz tasarım havzası musluklar sıcak ve soğuk su üzerinde tam kontrol sağlar.Soğuk ve sıcak suyu ayrı ayrı kontrol etmek için benzersiz çift kulplar. Certification Şirket Sertifikası : Lütfen ürünlerimizi DOTXX adresinden satın alın.Bu mağazadaki ürünler için tüm sorumluluğu üstleniyoruz.Ürünler hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sipariş verirken lütfen açıkça okuyunuz.Diğer mağazalardan satın alınırsa, ürünle ilgili herhangi bir sorundan sorumlu olmayacağız.Çift Handle Faucet Mount Kolları özellikler : Stil : Contemporary Faucet Türü : Havzası Faucet Faucet Gövde Malzemesi : Brass Hot ve Soğuk Su : Yes Number : : 1 Widespreadİnstallation Türü : Güverte Mounted Surface Tedavi : chrome Applicable Yerler : Villa Banyo, Özel Tuvalet Club, Banyo Otel, Club, Banyo, Aile Banyo ve onİnstallation İpuçları : . Kendiniz yüklemeniz gerekiyorsa, bazı kurulumlara ihtiyacınız olacaktır experience.Do istediğiniz gibi yüklemeyin.2. Musluğun ve iç boruların tıkanmasını önlemek için kurulumdan önce önceden gömülü su borusundaki kalıntıları durulayın.Sıcak Hatırlatma : ★ Kurulumdan önce tüm aksesuarların eksiksiz olup olmadığını kontrol edin.★ Çeşitli boyutlarda manuel ölçüm belirli bir hataya sahiptir.Lütfen gerçek ürüne bakın!★ Proje, ışıkların ve ekranların görüntülenmesi nedeniyle resimden biraz farklı olabilir.★ Büyük siparişler, karışık siparişler veya birden fazla ürün sipariş etmek istiyorsanız, size ürün indirimleri sağlayabilmemiz için lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Musluk ile ilgili herhangi bir sorun ve öneriniz varsa, lütfen ilk kez e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

Ürün parametreleri

Style:
Contemporary
Faucet Type:
Basin Faucet
Faucet Body Material:
Brass
Hot and Cold Water:
Yes
Number of Handles:
Dual Handle
Faucet Mount:
Widespread
Installation Type:
Deck Mounted
Surface Treatment:
chrome
Applicable Places:
Villa Bathroom, Private Club Bathroom, Hotel Bathroom, Club Bathroom, Family Bathroom and so on :
Installation Tips:
1. If you have to install it yourself, you will need some installation experience. Do not install it at will. :
2. Rinse the debris in the pre-embedded water pipe before installation to avoid clogging the faucet and internal piping. :
Warm Reminder:
★ Check that all accessories are complete before installation. :
★ Manual measurement of various sizes has a certain error. Please refer to the actual product! :
★ The project may be slightly different from the picture due to the display of lights and displays. :
★ If you want to order large orders, mixed orders or multiple items, please feel free to contact me so that we can provide you with product discounts. :
We Promised :
If you have any problem and suggestions about the faucet, please contact us by email at the first time. :

Bu kadar sever alıcılara