MWell 71 Giysi Dolabı Organizatörü ve Depolama Asılı Çubuklu Gardırop Dolabı Taşınabilir Dolap Rafları, Dokunmamış Kumaş Toz Kapaklı Dolap Depolama Organizatörü, Ayakta Dolap (Siyah)

MWell 71 Giysi Dolabı Organizatörü ve Depolama Asılı Çubuklu Gardırop Dolabı Taşınabilir Dolap Rafları, Dokunmamış Kumaş Toz Kapaklı

Stokta
₺ 71.97
Sayısı:

Hızlı VE MONTAJI KOLAY : Açıkça kurulum talimatları ile birlikte gelir, bu şaşırtıcı dolap kıyafetlerinize veya günlük aksesuarlarınıza erişmeyi kolaylaştırır, birkaç dakika içinde bir araya getirmeniz, bir araya getirmeniz kolaydır.SAĞLAM Kurulum sadece Kolaydır, Alet Gerektirmez.Özellikler : 1. Ürün Adı : 71 " Taşınabilir Giyim Dolap Ev Gardırop Giysi Depolama Organizatör Rafları ile2. Ev gardırobunun malzemesi : Dokunmamış Kumaş Kapak, Çelik Boru ve Plastik Bağlantı n3. Ev Gardırobunun Boyutu : (49.2 x 17 x 70.90) " / (125 x 43.18 x 180) cm (G x D x Y) 4. Renk Ev Gardırop : Siyah / Gri / Mavi Paket İçerir : 1 x Taşınabilir Dolap 1 x Talimat Notlar : 1. Lütfen tüm kutupların plastik konektör deliklerinin altlarına ulaştığından emin olun. 2. Montaj ve sökme sırasında lütfen dikkatli olun.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara