WSZJJ Çöp Kutusu, Plastik İç Kovalı Dikdörtgen Stil Çöp Kutusu ve Banyo Mutfak ve Ofis için Yumuşak Yavaş Kapaklı Kapak (Boyut : M)

WSZJJ Çöp Kutusu, Plastik İç Kovalı Dikdörtgen Stil Çöp Kutusu ve Banyo Mutfak ve Ofis için Yumuşak Yavaş Kapaklı Kapak (Boyut : M)

Stokta
₺ 60.48
Sayısı:

♥Hafif, aşınmaya dayanıklı ve temizlenmesi kolay ev veya işyeri için ideal bir çöp çözümü. ♥Çöp kutuları sıkıcı görünmek zorunda değildir, bu temiz plastik çöp kutusu, oval bir şekle ve herhangi bir odada ideal görünen şık ve dayanıklı bir tasarıma sahip olduğunu kanıtlar. ♥Paslanmaz çelik yüzey pürüzsüz ve yıkanması kolaydır, yüzey parmak izi önleyici boya ile kaplanır ve parlak bir yüzey tek dokunuşla geri yüklenebilir. ♥Daha uzun servis ömrü için çizilmeye karşı dayanıklı taban tasarımı ve kaymayı önlemek için yere oturması. ♥ malzeme, çevre dostu ve kokusuz kapalı tasarım, sıvı sızıntısı konusunda endişelenmenize gerek yok.Pedal type The iç namlu, yüksek-güç ve yüksek-kalite anti-çarpışma plastikten yapılmış uzun yöntem cylinderclosing çöp türü : pedal type Applicable sahne : family Use kapasite : 9 G/12 L/15 L/30 LShell malzeme : paslanmaz steel Shape : : .Veya hasarli değildir.Her iki taraftaki portatif tasarım sabittir ve namlunun iç kısmıdır.Hammadde güvenli ve toksik değildir.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara