UXZDX CUJUX Mutfak çöp tenekesi Su Geçirmez Kaplı Banyo çöp tenekesi 2.1 Galon Fotoselli çöp tenekesi, şarj Edilebilir/Pil çöp tenekesi Yatak Odası için (Renk: A)

UXZDX CUJUX Mutfak çöp tenekesi Su Geçirmez Kaplı Banyo çöp tenekesi 2.1 Galon Fotoselli çöp tenekesi, şarj Edilebilir/Pil çöp tenekesi

Stokta
₺ 1958.85
Sayısı:

Boyut : 11.8 inç (L)×5.9 inç(W)×11.8 inç (H), üç renk, farklı sahne stilleriyle eşleşebilir. 5.9 inç dar tasarım, küçük gövde ve büyük kapasite-ince tasarım, yer kaplamaz, yerden tasarruf sağlar.Su geçirmez kafa tasarımı, su ile temas halinde normal çalışma, banyolarda ve tuvaletlerde kullanılabilir.Akıllı kapak açma, 0.3 saniye indüksiyon açma, ayak pedalına dokunmaya veya kullanmaya gerek yok.Dar köşelerde ince ve kompakt çöp kutuları kullanılabilir ve ölü köşeler etkili bir şekilde kullanılabilir.Boyut : 11.8 inç (L)×5.9 inç(W)×11.8 inç (H), üç renk, farklı sahne stilleriyle eşleşebilir.5.9 inç dar tasarım, küçük gövde ve büyük kapasite-ince tasarım, yer kaplamaz, yerden tasarruf sağlar.Su geçirmez kafa tasarımı, su ile temas halinde normal çalışma, banyolarda ve tuvaletlerde kullanılabilir.Akıllı kapak açma, 0.3 saniye indüksiyon açma, ayak pedalına dokunmaya veya kullanmaya gerek yok.Dar köşelerde ince ve kompakt çöp kutuları kullanılabilir ve ölü köşeler kullanılabilir effectively.Name : Akıllı Dokunmatik İndüksiyon Barrel Material : ABSProduct kapasitesi : 8 L / 2.1 gallons Scope uygulama : ofis, oturma odası, yatak odası, mutfak, vb.Paket içeriği : 1 * çöp kutusu Not : 1. Lütfen satın almadan önce boyutu ve rengi onaylayın.2. Ürün fotoğrafında çöp tenekesi dışında başka öğe yok.3. Boyut manuel olarak ölçülür.Bu yanlış olabilir, bu normaldir, lütfen gerçek boyuta bakın, teşekkür ederim.5. Aydınlatma ve ekran farkı nedeniyle, ürünün rengi resimden biraz farklı olabilir, lütfen anlayın.6. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen iletişim e-postası yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sorununuzu en kısa sürede çözeceğiz.7. Mağazamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz, mağazamıza girmek için tıklayın, aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla ürün var.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara