Dokunarak Blok, Yüklemek Kurulum Aracı Dokunarak Blok Seti Döşeme Aracı Set 20 Pcs için Karo Laminat Laminatlar için Parke Zemin için Zemin Kurulum için (turuncu)

Dokunarak Blok, Yüklemek Kurulum Aracı Dokunarak Blok Seti Döşeme Aracı Set 20 Pcs için Karo Laminat Laminatlar için Parke Zemin için

Stokta
₺ 26.07
Sayısı:

Vinil karolar, laminatlar veya parke zeminler vb.Gibi çeşitli zeminler için uygun benzersiz kombine kenar tasarımı.Geniş alan zemininin zemin montajı için uygundur, zemin kurulumunuzu daha emek tasarrufu ve daha kolay hale getirir.Kılavuz çekme zemini seti 20 kılavuz çekme bloğuna sahiptir ve büyük miktar çeşitli zemin montaj ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.Yüksek kaliteli PP, PE ve diğer plastik malzemeleri kullanarak, kılavuz çekme bloğu setinin zarar görmesi kolay değildir ve çok dayanıklıdır.Bu kılavuz çekme bloğu aleti, sıkı bir dikiş oluşturmak için karo ve zeminin oluklarını veya kenarlarını hafifçe birbirine itebilir.Özellik : 1. Kılavuz çekme zemini seti 20 kılavuz çekme bloğuna sahiptir ve büyük miktar çeşitli zemin montaj ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.2. Bu kılavuz çekme bloğu aleti, sıkı bir dikiş oluşturmak için karo ve zeminin oluklarını veya kenarlarını hafifçe birbirine itebilir.3. Vinil karolar, laminatlar veya parke zeminler vb.Gibi çeşitli zeminler için uygun benzersiz kombine kenar tasarımı.4. Geniş alan zemininin zemin montajı için uygundur, zemin kurulumunuzu daha emek tasarrufu ve daha kolay hale getirir.5. Yüksek kaliteli PP, PE ve diğer plastik malzemeleri kullanarak, kılavuz çekme bloğu setinin zarar görmesi kolay değildir ve çok dayanıklıdır.Şartname : Öğe Türü : Dokunarak blokürün Malzemesi : PE + PP + Diğer Plastik malzemeuygulama : Zemin kurulum araçları.Ürün Boyutu : Yaklaşık. 6x3x0.5 cm / 2. 4x1. 2 x 0.2 in Paket Listesi : 20 x Dokunarak Blok.

Ürün parametreleri

Item Type:
Tapping Block
Product Material:
PE + PP + Other Plastic Material
Application:
Floor installation tools.
Product Size:
Approx. 6 x 3 x 0.5cm / 2.4 x 1.2 x 0.2in
Package List:
20 x Tapping Block :

Bu kadar sever alıcılara