Giysi Kurutma Raf Alüminyum Alaşım Kurutma Raf Ev Kapalı / Açık Büyük Kurutma Raf Bebek Giysileri Kurutma Raf Katlanabilir Kanat Profili Kurutma Raf 2 Stilleri İle Mevcut Kapalı Airer (Boyut : 181 cm )

Giysi Kurutma Raf Alüminyum Alaşım Kurutma Raf Ev Kapalı / Açık Büyük Kurutma Raf Bebek Giysileri Kurutma Raf Katlanabilir Kanat Profili

Stokta
₺ 1028.58
Sayısı:

♦ Zemini yaralanmaya karşı korumak için kaymaz lastik pedlerle donatılmıştır. installation Kurulum yok, katlanması kolay, kullanılmadığı zaman saklanabilir, yerden tasarruf sağlar. ♦ Ekstra geniş kurutma yüzeyi tasarımı, birçok giysinin kurutma ihtiyaçlarını karşılayabilir. Environmental Çevre koruma : Enerji tasarrufu sağlar ve nazik kurutma daha uzun süre dayanmaya yardımcı olur. ♦ Sonsuz alan, Paslanmaz çelik, korozyon önleyici ve pas önleyici, iç veya dış mekan kurutması için çok uygundur.Tüm kurutma için Multi-pozisyon silah köşeleri giysiler, katlanabilir depolama bir sürü tutabilir 12 ekstra askı spaces Sockies, ideal küçük items Flat kurutma bölümü, yüksek zemin balkon giysi kurutma için uygun hassas fabrics Very için ideal oluşturmak, böylece yer açılır ve hayal ettiğinden daha uygundur needs Flip dışarı.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara