lhl moda Mücevher Kutusu Deri Büyük Ayna Takı Durumda Küpe Kolye Yüzük Hediyeler Kadınlar Kız Takı Organizatör Vitrin (Renk: Kırmızı, Boyutu: 9. 8x9.8x3. 3 inç)

lhl moda Mücevher Kutusu Deri Büyük Ayna Takı Durumda Küpe Kolye Yüzük Hediyeler Kadınlar Kız Takı Organizatör Vitrin (Renk: Kırmızı,

Stokta
₺ 143.97
Sayısı:

compartment Benzersiz bölme : Bunun içinde mini taşınabilir bir mücevher kutusu, zarif detaylar, mücevher taşıma, günlük seyahat kullanımı için uygun.Ayrıca kolyeler, bilezikler ve yüzüklerden küpelere ve saatlere kadar her türlü takıyı düzenli bir şekilde yerleştirebilir ve takılarınızı asla kaybetmeyebilirsiniz. Jewelry Mücevher kutusu tasarımı : benzersiz anahtar ve kilit tasarımı, çevirme desteği, yüksek dahili yüksek çözünürlüklü büyük ayna, mücevher kutusu üst kapağı, yüzük, küpe, bilezik, bilezik vb. Saklayabilir. Function Fonksiyon : Çok fonksiyonlu depolama katmanı ve dalga halkası oluğu, orta derecede büyük mücevher ve halka saplamaları ve diğer öğeleri yerleştirebilir.Çıkarılabilir çok fonksiyonlu depolama alanı, takı ve kozmetik ve cilt bakım ürünleri, çok fonksiyonlu kullanım, sırayla küçük parçalar koyabilirsiniz. ♦ Yüksek kaliteli işçilik : PU deri ince dokuya, aşınma direncine, kalın çizilme direncine sahiptir, oksitlenmesi ve renk değiştirmesi kolay değildir, yumuşak ve narin pazen, kalın doku ve rahat el hissi. gift Büyük hediye fikirleri : Bu eşsiz, zarif ve lüks tasarım, anne, kız arkadaşı, karısı, kızı, meslektaşı veya arkadaşı gibi sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olmasını sağlar, onun için en iyisi , Sonsuza dek size teşekkür edecektir.25x25x8 siyah, red Material : Nappa desen deri, Boncuklu velvet Size Ürün Adı : Takı Box Color : : .9 5cm/.8x9.8x3.Manuel ölçüm nedeniyle masa bedroom Warm hatırlatma : Giyinme, normal sınırlar içinde olan hataları olabilir, ve gerçek ürün geçerli olacaktır sahneleri için 3 inches Function : Mücevher storage Style : kalabalık retro, basit, European Suitable : bayanlar, kızlar, en iyi friends Uses : doğum günü hediyeleri, Sevgililer Günü hediyeleri, düğün gifts Suitable.Bölmeli mücevher kutusu : Çeşitli bölmeler mücevherlerinizi dağınıklıktan uzak tutar ve farklı boyutlardaki mücevherleri, hatta kolyeler, bilezikler, küpeler vb.Gibi büyük küpeleri kolayca saklar.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara