Peakfeng Duvara Monte palto askılık portmanto Duvara Monte palto askılık portmanto Kanca Giriş Kat Kanca Çin Yaratıcı Anahtar Kat Kanca Duvar Kat Kanca Askı Kat Kanca (Renk: B)

Peakfeng Duvara Monte palto askılık portmanto Duvara Monte palto askılık portmanto Kanca Giriş Kat Kanca Çin Yaratıcı Anahtar Kat Kanca

Stokta
₺ 154.80
Sayısı:

1. Duvara Monte Ceket Kancaları, Dokuda Güçlü ve Net, Yüksek Kaliteli Ahşap Malzemelerden Özenle üretilmiştir. 2. Ince Doku, Zarif Kabartma İşçilik, Zarif, Güzel ve Pratik. 3. Havlu, Mont, Giysi, Şapka, Gecelik, Eşarp, Anahtar Vb.Asmak için çok Uygundur. 4. Boyutlar : Tip a 24.4 (Uzunluk) * 4.3 (Genişlik) İnç, 4 Kanca / Tip B 31.1 (Uzunluk) * 4.3 (Genişlik) İnç, 5 Kanca, Kanca Mesafesi 5.1 inç, Seçtiğiniz için 2 Özellik ve Boyut Vardır. 5. Genleşme Vidaları ile birlikte gelir, Duvara Monte Edilen Portmanto Rafımızın Duvara Monte Edilmesi Kolaydır ve Güçlü Taşıma Kapasitesi ile Temizlenmesi Kolaydır.Sırt Çantaları, Paltolar, Şapkalar, Şemsiyeler, Havlular ve daha fazlasını saklamak için harikaürün Adı : Çin Tarzı Duvar Asılı Masif Ahşap Oyma Ceket kancaürün Malzemesi : Kırmızı meşeürün Zanaat : Oyma zanaatuygulanabilir Senaryolar : Oturma Odası, Yatak Odası, Mutfak, Banyo, Giriş, Koridor vb.İstemi Açıklama : 1. Lütfen Satın Almadan Önce Boyutunu ve Rengini kontrol edin.2. Bu Ürün Duvara Monte Portmanto Dışındaki Ürünleri İçermez.3. Lütfen Farklı Monitörlerin Hafif Renk Farklılıklarına Neden Olabileceğini Unutmayın, Lütfen Anlayın.4. yukarıdaki Veriler sadece Referans içindir, Boyut Manuel Olarak Ölçülür, Az miktarda Hata vardır, lütfen Gerçek Ürüne bakın, Teşekkür Ederim.5. Ürünlerimizle İlgili Herhangi Bir Sorun Bulursanız, Lütfen E-posta Yoluyla Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin, Sorunu En Kısa Sürede Çözeceğiz.6. Size Daha iyi Ürün ve Hizmetler Sunabilmemiz için Paylaşımlarınızı ve Geri Bildirimlerinizi bekliyoruz.Tatmin edici hizmet : Yüksek kaliteli ürünler ve profesyonel müşteri hizmetleri sunuyoruz.Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara