Iron La plancha de Vapor japonesa (Sure) se utiliza para la ropa. Puede calentar, desinfectar y esterilizar de manera rápida y uniforme. ES UNA plancha de Vapor portátil para el hogar o el viaje.

Iron La plancha de Vapor japonesa (Sure) se utiliza para la ropa. Puede calentar, desinfectar y esterilizar de manera rápida y uniforme.

Stokta
₺ 266.40
Sayısı:

Özellikler : Derin akarisit, hızlı penetrasyon, anında aşınma, kuru ve ıslak çift ütüleme, kompakt ve kullanışlı, UV-C ters çevrilmiş mantar, çeşitli kumaş ütüleme kullanarak.Detaylar kaliteyi belirler : iç silikon kauçuk halka, dış halka çift renkli lamba, 1.8 m güç hattı, su deposu görsel penceresi.Asılı ütüleme ve şekillendirme : düz ütüleme detayları, 120 ℃ doymuş kuru buhar, soğutmadan verimli buhar çıkışı, giysilere zarar vermeden zarifliği geri kazandırır.Kolay : el için üç yay, yaklaşık 180 ° tutma aralığı, ütü için açı yok.Süper kırışıklık giderme, zarif, taban alanı yok, daha uygun depolama, çeşitli kumaşlar için uygun, rahat seyahat ve ev kullanımı,.Düzgün basılmış kıyafetler onları giyme sanatıdır.Küçük salyangozlarla buluşurlar ve enfeslerle kalırlar life.It kırışıklıkları ve kırışıklıkları gidermek için güçlü bir kabiliyete sahiptir, evde günlük olarak kullanılabilir, ancak hafif ve kompakt, taşınabilir.Çeşitli kumaşları ütülemek için uygundur.Hızlı ısıtma süresi, elin bir kısmını ayarlamak çok açılı ütü, daha fazla emek tasarrufu olabilir.Yolculuğun önemi ütülenmelidir.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara