Ev Aksesuarları Çin Fengshui Retro Bronz Ejderha Heykeli Servet Heykelcik Ev Dekor Hediye Koleksiyon El Sanatları Heykeli Servet Heykelleri (Boyut: Büyük)

Ev Aksesuarları Çin Fengshui Retro Bronz Ejderha Heykeli Servet Heykelcik Ev Dekor Hediye Koleksiyon El Sanatları Heykeli Servet Heykelleri

Stokta
₺ 225.30
Sayısı:

Ev için uygun (oturma odası,çalışma,yatak odası),araba,kabine,mağaza,ofis,otel,restoran, bar,vb.Boyut : S : L18.5*W4.5*H10cm, M : L24.5*W6.5*H13.5cm, L : L28.5*W8*H15cm.Ofis oturma odası dekorasyonu, en iyi açılış hediyesi, Feng Shui dekorasyonu için uygundur.Evinizin veya ofisinizin doğu tarafına yerleştirin.Harika ev ve ofis dekorasyonları ve harika hediye fikirleri!.Ofisler, nakit masalar ve dükkanlar için en iyi süslemeler refahı ve zenginliği sembolize eder.Zarif dekorasyon, evinize sanat atmosferi ekleyin.Ürün adı : Ejderha alıcı boncuk süslermalzeme : Retro bronzürün boyutu : S : L18.5*W4.5*H10cm, M : L24.5*W6.5*H13.5cm, L : L28.5*W8*h15cuygulanabilir durumlar : ev, ofisprompt : 1. Lütfen satın almadan önce boyutunu ve rengini kontrol edin.2. Ürün fotoğrafları ejderha heykelleri dışındaki ürünleri içermez.3. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farkı olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen anlayın.4. Manuel ölçümdeki bazı hatalar nedeniyle, lütfen gerçek ürüne bakın, teşekkür ederim.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorunu en kısa sürede çözeceğiz.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara