OUK-BT Cat7 Toplu Ethernet Kablosu 660ft, Dış Mekan CAT 7 Korumalı Yükseltici (CMR) Ethernet Toplu Kablo Makarası 600Mhz Ağır Hizmet Tipi Su Geçirmez 26AWG S / STP Cat 7 Ethernet Makarası, Siyah (660ft)

OUK-BT Cat7 Toplu Ethernet Kablosu 660ft, Dış Mekan CAT 7 Korumalı Yükseltici (CMR) Ethernet Toplu Kablo Makarası 600Mhz Ağır Hizmet

Stokta
₺ 714.00
Sayısı:

Cat 7 Toplu Kablo : Toplu ethernet kablosumuz mühendislik ağının kralıdır cables.It 300 metre mesafedeki 1 Gigabit/10 Gigabit/5 G mühendislik kablolarını destekler.Mühendislik inşaatı, büyük veri merkezi, ev dekorasyonu, internet kafe kablolaması vb.Için uygundur.Yüksek Hızlı İletim : Bu yükseltici dereceli cat 7 ethernet kablosu 600 MHz'e kadar bant genişliğini destekler Kolay kurulum için sert, ancak esnek siyah yalıtımlı kılıf 1 metre aralıklarla işaretlenmiştir.OUK-BT Cat7 ağ kablosu, 300m kablo üzerinden 10gbps'ye kadar veri aktarabilir.Mühendislik inşaatı, büyük veri merkezi, ev dekorasyonu, internet kafe kablolaması vb.Için uygundur.Bilgisayarlarınızı, ev ve ofislerinizi, oyun sistemlerinizi, yönlendiricilerinizi, ağ aygıtlarınızı, erişim noktalarınızı, poe'larınızı (Power Over Ethernet), kameralarınızı geleceğe dönük olarak kanıtlayın ve güncelleyin.artı daha!Şartname : Kabuk Malzeme : PVC Renk : Siyah Kablo Ölçer : 26 AWG Boyutu : 660ft Modeli : Cat-7 Ethernet Toplu Kablo Özelliği : 1. Yatay ve bina omurga kablosu için yapı kablolaması. 2. Duvar, yükselticiler, döşeme ve genel kullanım uygulamaları arasında CMR (Yükseltici) anma kablosu. 3. 600 Mhz ve 10gbps'ye kadar hız. 4. Veri, video ve ses uygulamaları için dijital ve analogun iletimi. 5. Minimum gürültü, parazit ve karışma için 4 çift %100 26 WAG saf kalın korumalı bükümlü çift çıplak bakır telden yapılmıştır. 6. Metal korumalı ve örgülü, EMI gürültüsüne karşı iyi koruma sağlar. 7. Esnek PVC ceket, güvenli ve dayanıklı. 8. Su geçirmez, UV geçirmez, son derece düşük sinyal zayıflaması. 9. Hem açık hem de kapalı koşulların kurulmasına ve doğrudan gömülmesine izin verilir. 10. Uygun çekme ve eşit bükülme yarıçapı için ahşap bir makarada. 11. Ceket, inşaat kolaylığı için 1 metre aralıklarla işaretlenmiştir.Not : ●Ağ hızı, yönlendirici / anahtar kutusu gibi yalnızca kablolar dışındaki faktörlerle belirlenir.Ağın hızı yalnızca en yavaş bileşen kadar hızlı olabilir.Garanti 2 yıl kalite garantisi ve güler yüzlü hizmet, ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz herhangi bir sorun lütfen hemen bizimle iletişime geçin, çözmek için %100 olacağız.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara