JLNNDUYI Takı Tutucu Organizatör Asılı Kulesi, Küpe Tutucu Standı Ağacı Duvara Monte Metal Ekran Raf İçin Kolye Yüzük Bilezik İzle Sunglass, büyük Depolama ile 40 delik 20 Kanca, Siyah / Beyaz (Beyaz)

JLNNDUYI Takı Tutucu Organizatör Asılı Kulesi, Küpe Tutucu Standı Ağacı Duvara Monte Metal Ekran Raf İçin Kolye Yüzük Bilezik İzle Sunglass,

Stokta
₺ 47.97
Sayısı:

【Duvara monte Erkek, kadın ve çocuk aksesuarları için mükemmel; Ara için ideal; Çok ihtiyaç duyulan aksesuarları saklamak için giyinme veya makyaj masalarının yanındaki duvarda kullanın . Yapısal işlevsel takı Organizatör evler, daireler, evler, Yurtlar, Karavanlar ve kamp kullanılabilir. 【İyi Kalite ve Kurulum Gerektirmez】 Dayanıklı paslanmaya dayanıklı bir yüzeye sahip sağlam metalden yapılmıştır. Ahşap ve kumaştan yapılmış mücevher tutuculardan daha kolay temizlenir, yumuşak nemli bir bezle temizleyin.Herhangi bir kurulum aracına ihtiyacınız yok, sadece duvara asın. Verdiğim zamandan ve bilezik ve kolye organize arapsaçı Tutun ve Düğüm Özelliği-ücretsiz, zaman kazanmak.Takı ve aksesuarlar, tüm temiz, takı düzenleyici ile onların yerine organize ve.Mücevherler kolayca çıkarılabilir ve yerleştirilebilir.Kıyafetinizi iltifat etmek için hiçbir zaman mükemmel parçayı seçin. 【Sevgiliniz için en iyi Hediye】 Bu zarif mücevher organizatörü tüm aksesuarlarınızı çizilmelere karşı korur ve mücevherler için temiz bir depolama ortamı sağlar.Doğum günü hediyeleri, onun için hediyeler, Yılbaşı hediyeleri, özel hediyeler ve sevdiğiniz anneler, eşler, kız arkadaşlar veya kadınlar için mükemmel bir hediye için idealdir.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara