Yedek Inline Uzaktan Mic Uzatma Ses kablo kordonu Canavar Beats Dr Dre Solo Solo HD Stüdyo Kablosuz Pro Detoks Mixr Yönetici Hap Kulaklıklar (Siyah)

Yedek Inline Uzaktan Mic Uzatma Ses kablo kordonu Canavar Beats Dr Dre Solo Solo HD Stüdyo Kablosuz Pro Detoks Mixr Yönetici Hap Kulaklıklar

Stokta
₺ 26.94
Sayısı:

3.5 mm altın kaplama erkek jack, arapsaçı-ücretsiz, bir düz, bir L-şekilli.Dr Dre Solo, Solo 2, Solo3, Solo HD, Stüdyo, Kablosuz, Pro Detoks, Mixr, Yönetici, Hap, Solo HD Sırılsıklam Kulaklıklar tarafından Canavar Beats için uygun.Dahili Uzaktan Kumanda, size eller serbest aramalar ve müziğiniz için kolay kullanım sağlar.Kablo Uzunluğu : 130 cm.Paket içeriği : Kablo * 1. Kalite Garantisi : Bir DEĞİŞTİRME VEYA değiştirme ile kalite ile ilgili tüm sorunları hallederiz.Özellikler Orijinal kablonuzun hasar görmesi veya kaybolması için bir yedek olarak mükemmel Sağlam yapı kalitesi, Mükemmel ses kalitesi ve Yüksek soğuk toleransı.Özellikleri altın satır İçi uzaktan kumanda İle bağlayıcılar, Arapsaçı ücretsiz tasarım kaplama ve Dr. Dre Solo tarafından function Compatible mikrofon Modelleri Beats, Solo HD, Solo HD Dr. Dre Beats Mixr by Dr. Dre Wireless Beats by Dr. Dre Studio Beats Dre Executive Package tarafından 1x Kablo Not Pro Dr. Dre tarafından : Bu özgün, ama bir yerine geçmez Yener sırılsıklam.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara