Heayzoki VGA Splitter Bilgisayar Aksesuarı 2-İn-1-Out 2 Port Switcher HD Ekran Aksesuarları için Ana Bilgisayar Anahtarı, 2 in 1 Out 2 Port VGA Anahtarı.

Heayzoki VGA Splitter Bilgisayar Aksesuarı 2-İn-1-Out 2 Port Switcher HD Ekran Aksesuarları için Ana Bilgisayar Anahtarı, 2 in 1 Out

Stokta
₺ 39.27
Sayısı:

VGA anahtar kutusu, anahtarın üst kısmının altına manuel olarak basarak monitörü iki dizüstü bilgisayar arasında paylaşmanıza olanak tanır ve monitörü paylaşmak için iki dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olduğunda, VGA kablosunu gevşetmeye ve yeniden sıkmaya gerek yoktur.Basit bir şey hayatı kolaylaştırır.VGA switcher, dizüstü bilgisayar ve anahtar arasında 50 feet uzun mesafe sinyal iletimini destekler.Bu arada, bu anahtar dış mekan LED ekranını dizüstü bilgisayara kolayca bağlayabilir ve bu da kolay bir şekilde tamamlanabilir. 2 - in 1-out switcher tak ve çalıştır, VGA, XVGA, SVGA, UXGA ve çoklu senkronizasyon ekranını desteklemek için başka bir yazılım gerekmez.DDC, DDC2, DDC2 B desteklenmez, bu nedenle iki bilgisayar bir ekranı ve projektörü paylaşır.Switcher kurulumu basittir ve özellikle karmaşık işlemler gerektirmez.Özellik : 1. VGA anahtar kutusu, anahtarın üst kısmının altına manuel olarak basarak monitörü iki dizüstü bilgisayar arasında paylaşmanıza olanak tanır ve monitörü paylaşmak için iki dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olduğunda, VGA kablosunu gevşetmeye ve yeniden sıkmaya gerek yoktur.Basit bir şey hayatı kolaylaştırır. 2. VGA switcher, dizüstü bilgisayar ve anahtar arasında 50 feet uzun mesafe sinyal iletimini destekler. 3. Bu arada, bu anahtar dış mekan LED ekranını dizüstü bilgisayara kolayca bağlayabilir ve bu da kolay bir şekilde tamamlanabilir. 4. 2 - in 1-out switcher tak ve çalıştır, VGA, XVGA, SVGA, UXGA ve çoklu senkronizasyon ekranını desteklemek için başka bir yazılım gerekmez.DDC, DDC2, DDC2 B desteklenmez, bu nedenle iki bilgisayar bir ekranı ve projektörü paylaşır. 5. Switcher kurulumu basittir ve özellikle karmaşık işlemler gerektirmez.1'de sektörün standart VGA dişi (2) ve 1 Monitör VGA Değiştirici Ekipmanları Türü : 2 PC kutusu Arabirim Tipi Anahtar özellikler : ürün desteklenmiyor Türü : Anahtar / Dağıtıcı Kullanır : Bilgisayar ofis Paket Listesi : 1 x Değiştirici Uzaktan Uyandırma desteklenmeyen Çözünürlük : 1920 x 1080 Güç Yönetimi : : Type : : - -.

Ürün parametreleri

Item Type:
Switcher
Equipment Type:
2 PC to 1 Monitor VGA switch box
Interface Type:
3PCs standard VGA female (2-in 1-out)
Resolution:
1920 x 1080
Power Management:
Not supported
Remote Wakeup:
Not supported
Type:
Switch / Distributor
Uses:
Computer office
Package List:
1 x Switcher :

Bu kadar sever alıcılara