2 ADET Dalgalanma Koruyucusu Fotovoltaik DC Modülü Güç Kaynağı Tutucu Cihazı Alev geciktirici yanmaz ayrılabilir bakır bileşenleri DC500V (20ka)

2 ADET Dalgalanma Koruyucusu Fotovoltaik DC Modülü Güç Kaynağı Tutucu Cihazı Alev geciktirici yanmaz ayrılabilir bakır bileşenleri DC500V

Stokta
₺ 50.97
Sayısı:

İyi Elektriksel İletkenlik : Daha iyi iletkenlik için bakır bileşenler performance.It size daha uzun bir servis ömrü sağlayacak ve istediğiniz gibi özgürce kullanmanızı sağlayacaktır.Güvenli ve Güvenli : Alev geciktirici yanmaz muhafaza, güvenli ve kullanımı güvenlidir.Hızlı gök gürültüsü koruması, ev aletlerinin ve ailenin güvenliğini garanti edebilir.İnsanlaşmış tasarım : Ürün modüler tasarımı benimser ve kullanımı ve bakımı çok basittir.Istikrarlı Performans : Benimseyen yüksek kaliteli elektronik bileşenler, istikrarlı ve güvenilir performans.Kolay Kurulum : Ayrılabilir montaj, basit kablolama ve kolay kurulum.Özellik : 1. Daha iyi iletkenlik performansı için bakır bileşenler. 2. Alev geciktirici yanmaz muhafaza, güvenli ve kullanımı güvenlidir. 3. Hızlı gök gürültüsü koruması, ev aletlerinin ve ailenin güvenliğini garanti edebilir. 4. Benimseyen yüksek kaliteli elektronik bileşenler, istikrarlı ve güvenilir performans. 5. Ayrılabilir montaj, basit kablolama ve kolay kurulum.20 LT1 özellikler : ürün Tipi : Akım Koruyucu İsteğe bağlı Model : -LT1-40 Opsiyonel Akım : 20 KA, 40 KA Model mevcut LT1-20 10ka olarak 20 KA 500 V DC ≦2.2 KV (20 KA) LT1 Kadar akım voltaj Ayarı Anma-40 20 KA 40 KA 500 V DC ≦2.5 KV (40 KA) Paket Listesi : 1 x Akım Koruyucu Ayarı.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara