Toynak Kesici, İnek Sığırları için Çok Amaçlı Elektrikli Toynak Düzeltici

Toynak Kesici, İnek Sığırları için Çok Amaçlı Elektrikli Toynak Düzeltici

Stokta
₺ 1080.57
Sayısı:

Toynak düzeltici, toynak hastalığının neden olduğu potansiyel değişiklikleri ve ekstremite hastalıklarını önleyebilir.Yüksek kaliteli plastik + çelik alaşımı + alüminyum alaşımı kullanarak, doku mükemmeldir ve ne zaman hafif ve kullanışlıdır used.It iyi bir yardımcıdır.Ergonomik olarak tasarlanmış, kullanımı daha kolaydır ve toynağı keserken daha fazla emek tasarrufu sağlar.Özellikle sığır/at tırnak süsleme, tırnak keserken hayvancılık zarar görmesini önlemek için tasarlanmıştır.Toynağı tamir ederken toynağın hasar görmesi önlenebilir ve toynağın kenarı düzeltilebilir.Özellik : 1. Toynak düzeltici, toynak hastalığının neden olduğu potansiyel değişiklikleri ve ekstremite hastalıklarını önleyebilir.2. Toynağı tamir ederken toynağın hasar görmesi önlenebilir ve toynağın kenarı düzeltilebilir.3. Ergonomik olarak tasarlanmış, kullanımı daha kolaydır ve toynağı keserken daha fazla emek tasarrufu sağlar.4. Yüksek kaliteli plastik + çelik alaşımı + alüminyum alaşımı kullanarak, doku mükemmeldir ve kullanıldığında hafif ve kullanışlıdır.Bu iyi bir yardımcıdır.5. Özellikle sığır/at tırnak süsleme, tırnak keserken hayvancılık zarar görmesini önlemek için tasarlanmıştır.Şartname : Öğe Türü : Toynak düzelticimalzeme : Plastik + Çelik Alaşım + Alüminyum AlaşıMrenk : resimde gösterildiği gibiürün Fiş Özellikleri : cnürün Gerilimi : 220 V 50 hzürün Gücü : 850 Würün Hızı : 11800r/dakürün Modeli : HL-Q7 G1-ııağırlık : Yaklaşık. 2760g / 97.4 oz How Kullanmak için : 1. Kesici kafanın bu tür malzemelerle başa çıkabildiğinden emin olun (emin değilseniz, lütfen ilgili müşteri hizmetlerine danışın).2. Toynağı tamir etmeden önce, lütfen toynak üzerindeki taş ve demir talaşı gibi sert nesneleri kaldırın.3. Dinamik çalışmayı sürdürmek, çalışma sırasında aletin ısı yayma hızını artırabilir.4. Çalışma sırasında fazla basınç uygulamayın, dahili ağırlık yeterlidir.5. Ameliyattan sonra, kesici kafa deliğindeki yabancı maddeyi lütfen ve sonra saklayın.Ürün Fonksiyonu : Sığırların durumunu iyileştirmek için toynakları kırparak ve çürümüş ve nekrotik kısımları zamanında keserek sığırları tedavi edin.Bu nedenle, inekler için "tırnak bakımı" yapmak çok önemlidir.Paket listesi : 1 x Toynak Düzeltici1 x Kırpma Plakası1 x altıgen Anahtar2 x Gidon1 x Kelepçe2 x Karbon Bru.

Ürün parametreleri

Item Type:
Hoof Trimmer
Material:
Plastic + Steel Alloy + Aluminum Alloy
Color:
As shown in the picture
Product Plug Specifications:
CN
Product Voltage:
220V 50Hz
Product Power:
850W
Product Speed:
11800r/min
Product Model:
HL-Q7G1-II
Weight:
Approx. 2760g / 97.4oz
How To Use:
1. Make sure that the cutter head can handle this type of material (if you are not sure, please consult the corresponding customer service). :
2. Before repairing the hoof, please up the hard objects such as stones and iron shavings on the hoof. :
3. Maintaining dynamic operation can increase the heat dissipation speed of the tool during operation. :
4. Do not apply extra pressure during operation, the built-in weight is sufficient. :
5. After the operation, please the foreign matter in the cutter head hole, and then save it. :
Product Function:
Treat the cattle by trimming the hoof, and up the rotten and necrotic parts in time, so that the condition of the cattle can be cured. Therefore, it is very important to make nail grooming for cows. :
Package List:
1 x Hoof Trimmer :
1 x Trimming Plate :
1 x Hex Wrench :
2 x Handle :
1 x Clamp :
2 x Carbon Bru :

Bu kadar sever alıcılara