Parfüm Şişesi, 10 Ml (5 Adet) Parfüm Şişesi Parfüm Konteyner Cam Taşınabilir Sisler ve Hidrosoller İçin Sisler ve Hidrosoller İçin Dekoratif-Şişeler Atomizer Tutucu (Altın)

Parfüm Şişesi, 10 Ml (5 Adet) Parfüm Şişesi Parfüm Konteyner Cam Taşınabilir Sisler ve Hidrosoller İçin Sisler ve Hidrosoller İçin Dekoratif-Şişeler

Stokta
₺ 39.27
Sayısı:

Küçük boyutlu ve hafif, taşıması çok uygundur.Elektrokimyasal alüminyum şişe gövdesi, basit ve rafine edilmiş, kaliteli.Orijinal çevre dostu malzemeler kullanın, güvenli ve toksik olmayan, güvenle kullanılabilir.Eloksallı alüminyum presleme nozulu kullanarak, sprey eşit ve incedir.Parfüm kapağı, tamamen kapalı toz kapağı tasarımı, yanlış basıncı etkili bir şekilde önleyebilir ve sızıntıyı önleyebilir.Özellik : 1. Elektrokimyasal alüminyum şişe gövdesi, basit ve rafine edilmiş, kaliteli. 2. Küçük boyutlu ve hafif, taşıması çok uygundur. 3. Eloksallı alüminyum presleme nozulu kullanarak, sprey eşit ve incedir. 4. Orijinal çevre dostu malzemeler kullanın, güvenli ve toksik olmayan, güvenle kullanılabilir. 5. Parfüm kapağı, tamamen kapalı toz kapağı tasarımı, yanlış basıncı etkili bir şekilde önleyebilir ve sızıntıyı önleyebilir.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Parfüm Şişesi Malzeme : Anodize Alüminyum, Cam, Reçine Kapasite : 10 ML x 5 Paket Listesi : 5 x Şişe Vücut 5 x Kabuk 5 x Kapak.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara