Mini Çok fonksiyonlu makyaj fırçası Taşınabilir Yumuşak Saç Gevşek Toz allık fırçası Güzellik Aracı Sıvı Karıştırma Mineral Toz Makyaj Araçları (Gümüş)

Mini Çok fonksiyonlu makyaj fırçası Taşınabilir Yumuşak Saç Gevşek Toz allık fırçası Güzellik Aracı Sıvı Karıştırma Mineral Toz Makyaj

Stokta
₺ 32.37
Sayısı:

Lif kılları yumuşak ve hassastır, cilt dostu bir dokunuşa sahiptir, cilde zarar vermez ve tahriş hissetmez.Gerçek saçlar kadar yumuşaktırlar ve fondöteni fırçanın içine emmezler ve mükemmel bir makyaj görünümü oluşturmanıza yardımcı olurlar.Süper toz kavrama yeteneği, gevşek tozunuzu ve allığınızı boşa harcamaz, yüksek elastikiyet, kullanımı kolay ve temizlenmesi kolaydır.Islak ve kuru çift amaçlı, kuru fırça makyaj fırçası olarak kullanılır, ıslak fırça da kalın krem makyaj için kullanılabilir.Bir güzellik süngeri veya blender kullanmaktan çok daha iyi.Kısa kıllı fırça, temel makyajın skin.As mükemmel makyaj için ideal makyaj fırçanız.Makyaj yeni başlayanlar ve profesyonel makyaj için çok uygundur artists.It aile için bir hediye olarak uygundur, arkadaşlar, ve girlfriends.It çok pratik ve şık.Şartname : Öğe Türü : makyaj fırçası Malzeme : Fiber İsteğe bağlı Renk : Siyah, Gümüş Fonksiyon : Yüz Makyajı Paket Listesi : 1 * makyaj fırçası Not : 1. Fırçanın tamamını temizlemekten kaçının ve fırça kafasını temizleme maddesiyle yıkayın. 2. Temizlik sırasında su sıcaklığını aşırı ısıtmayın, 38 ℃ ' den düşük olmalıdır. 3. Yıkadıktan sonra saç kurutma makinesi kullanmayın.

Ürün parametreleri

Item Type:
Makeup Brush
Material:
Fiber
Optional Color:
Black, Silver
Function:
Facial Makeup
Package List:
1 * Makeup Brush :
Note:
1. Avoid cleaning the entire brush and wash the brush head with cleaning agent. :
2. Do not overheat the water temperature during cleaning, it should be lower than 38℃. :
3. Do not use hair dryer after washing. :

Bu kadar sever alıcılara