VOOADA 13.4 x 15.7 Makyaj Organizatör Büyük Kapasiteli Su Geçirmez ve Toz Geçirmez Kozmetik Vitrinler Masaüstü Güzellik depolama çekmecesi Ruj Cilt Bakımı Raf (L, Gri)

VOOADA 13.4 x 15.7 Makyaj Organizatör Büyük Kapasiteli Su Geçirmez ve Toz Geçirmez Kozmetik Vitrinler Masaüstü Güzellik depolama çekmecesi

Stokta
₺ 234.87
Sayısı:

【Çok Fonksiyonlu】 Bölmeler her türlü mücevher için mükemmeldir.Bu takı saklama kutusu çok kolay özenle düzenlenmiş öğeleri erişmek için çözmüş ve kolay tutmak için yapar. 【 BÜYÜK KAPASİTE】 Çekmece tipi büyük kapasite : 4 sınıflandırılmış depolama çekmecesi, toz geçirmez ve neme dayanıklı,Çift açık manyetik kapı : Pürüzsüz ve kolayca döndürülebilir,Üst Çok yönlü Kozmetik Kutusu : Şeffaf pencere her iki tarafta da uygun kaldırma ve kapama özelliğine sahiptir. 【YERDEN TASARRUF EDİN】】 Şifonyerinizi daha az dağınık hale getirin.Kozmetik ve cilt bakım ürünleri için tasarlanmış, ambalaj her türlü uygun yüz temizleyici, göz kremi, likit fondöten, makyaj çıkarıcı, ruj...su geçirmez ve toz geçirmez, Banyo, yatak odası, oturma odası ve temiz duvarlı diğer yerlere asabilirsiniz. 【Yükseltilmiş Tasarım】 Tamamen açık tasarım şeffaf kapak cilt bakım ürünü organizatör kutusu, istediğiniz şişeyi kolayca alın.Haturi makyaj saklama kutusu kullanımı çok kolaydır ve bir alandır saver.No montaj gereklidir.Boyut (U x G x Y) : 13.4*7.1*15.7",.Hediye olarak ruj saklama kutusu ile gel.Malzeme : Akrilonitril Bütadien Stiren (ABS).Renk : + Polikarbonat (PC).Boyutu : 34 * 18 * 40 cm/13.4*7.1*15.7" (L * G * Y).Özellikler : . ●Katmanlı depolama büyük kapasiteli. ●Manyetik çift kapı tasarımı. ●Nem ve toz geçirmez. ●Çekmece tasarımı. ●Kaplama ayakları, kararlı.Uygulama : kozmetik depolama.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara