Şükran Masa Centerpieces Mutlu Şükran Ahşap Işareti ile Sonbahar Akçaağaç Yaprakları Türkiye Kabak Desenler Masa Süslemeleri Ahşap Masa Centerpieces için Şükran Parti (8.3×7.1 İnç)

Şükran Masa Centerpieces Mutlu Şükran Ahşap Işareti ile Sonbahar Akçaağaç Yaprakları Türkiye Kabak Desenler Masa Süslemeleri Ahşap Masa

Stokta
₺ 32.97
Sayısı:

Ürün boyutu : Bu Şükran Günü masa dekorasyonunun boyutu, masaya dekorasyon olarak yerleştirmek için çok uygun olan 8.3×7.1 inçtir.Dayanıklı ahşap taban, çok kararlı ve düşmesi kolay olmayan süsleme desenini sabitlemek için kullanılır.Yüksek kaliteli malzemeler : Şükran Günü masasının orta parçası, güvenilir ve sağlam, kendine özgü bir kokusu olmayan, solması ve kırılması kolay olmayan, aşınmaya dayanıklı ve uzun süre kullanılabilen yüksek kaliteli ahşaptan yapılmıştır.Süslemeler parlak renklerle basılmıştır ve güçlü üç boyutlu efekt canlı ve ilginç görünmektedir.Şükran Günü masası için mükemmel süslemeler.Mükemmel Şükran Günü hediyesi : zarif Şükran Günü masa süslemeleri Şükran Günü hediyeleri için mükemmel bir seçimdir.Desenleri balkabağı, hindi, akçaağaç yaprağı, mısır ve elma gibi klasik Şükran Günü unsurlarına sahiptir.Sonbahar hasadı için minnettarlığınızı ve arkadaşlarınıza en içten dileklerinizi sunarlar.Arkadaşlarınızın bayramı kutlamak için hevesle masaya koyacaklarına inanıyorum.Geniş kullanım yelpazesi : bu renkli merkez dekorasyonu Şükran Günü masa dekorasyonu, hasat festivali masa dekorasyonu, sonbahar partisi masa dekorasyonu için çok uygundur.Masaüstlerinde, kitaplıklarda, raflarda, şöminelerde, dolaplarda vb. De görüntüleyebilirsiniz. ve odayı artık monoton hale getirmek için odanın boş alanlarını süslemek için kullanın.Çift taraflı tasarım : Bu Şükran Günü masa dekorasyonu çift taraflı tasarımı benimser ve önden güzel desenler görebilir ve back.As sonbahar partileri için bir masa dekorasyonu, parti misafirlerinin dikkatini çeken dayanıklı ve şıktır.Bu renkli Şükran Günü masa dekorasyonunu sıcak bir Şükran Günü yemeğine koymanın ne kadar rahat olacağını hayal edebilirsiniz.Sonbahar temalı partiler için bir masa dekorasyonu olarak çok popülerdir ve insanlar evde masaya koymaktan veya arkadaşlarına hediye etmekten çok mutlular.Şükran günü yakında geliyor, masanıza güzel süslemeler koyun!Şartname : Renk : resimde gösterildiği gibi Malzeme : yüksek kaliteli ahşap Boyutu : 21×18 cm/8.3×7.1 inç Paket şunlardır : 1תükran Masa Centerpieces Özellikleri : 1. Bu sonbahar partisi dekorasyonu, üzerinde durması kolay ahşap bir taban kullanır. 2. Şükran Günü'ndeki güzel dekoratif desen, zengin hasat için minnettarlığı ifade eder. 3. Güçlü uygulanabilirliğe sahip çeşitli temalı toplantıların masa dekorasyonu için uygundur.Sıcak ipuçları : 1. Ahşap tabandaki çentik biraz olabilir tight.It dekoratif ahşabı sabitlemek için kullanılır.Lütfen hafifçe itin. 2. Aldığınız ürün, normal bir fenomen olan ekran farkı nedeniyle resimle renk farkına sahip olabilir. 3. Manuel ölçüm nedeniyle boyutta hafif hatalar olabilir.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara