Setaria Viridis 6 Adet Damla Sulama Kuplajı, 1/2 İnç Üniversal Konektör Damla Boru Bağlantı Parçaları, Çoğu 16-17 mm Damla Bant AG Boru Damla veya Yağmurlama Sistemi ile Uyumlu (Yeşil)

Setaria Viridis 6 Adet Damla Sulama Kuplajı, 1/2 İnç Üniversal Konektör Damla Boru Bağlantı Parçaları, Çoğu 16-17 mm Damla Bant AG Boru

Stokta
₺ 20.97
Sayısı:

【Paket İçeriği】 : Paket, günlük yaşamınızda veya yedek olarak kullanmanız için yeterli olan çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek 5 adet 1/2 inç damla sulama kuplajı içerir. 【Premıum Materıal】 : Damla sulama konektörü, zorlu koşullar altında uzun süre çalışabilen yüksek etkili, yüksek mukavemetli, UV ışınlarına dayanıklı plastikten yapılmıştır.Çalışma basıncı : 30 psi'ye kadar. 【Pratik Tasarım】 : Damla sulama bağlantısı sızdırmaz bir tasarıma sahiptir.Damla boru bağlantı parçaları 30 psi'lik bir su basıncına sahiptir ve güvenli bir sızdırmaz bağlantı sağlamak için dış kilit somunu sıkılır. 【Geniş Uygulama】 : sulama kuplajımız birçok durum için uygundur, kahverengi veya siyah damla borularına, PC damla hattına ve polietilen damla borularına uygundur.600 KİMLİK x .700 OD veya .550 Kimliği .600 OD. 【Memnuniyet garantisi】 : Tatmin edici hizmet veriyoruz.Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bize bir e-posta gönderebilir ve size tatmin edici bir cevap vereceğiz. 1. 100 % brand new ve yüksek kalite; 2. Damla Sulama Kuplajı, dağıtım borusu daha kolay çıkarılabildiğinden ve bağlantı parçası yeniden kullanılabildiğinden daha popüler hale gelmektedir.Ek parçaya benzerler, ancak güvenli bir bağlantı elde etmek için sıkılması gereken harici bir kilitleme somununa sahiptirler.Borunun çıkarılması gerekiyorsa somunu gevşetin.Miktar : 5 pcs Malzeme : plastik Renkler : Yeşil + Siyah Boyutu : Yaklaşık 8.2x2.65x1.52 cm Paket içerir : 5 x Damla sulama kaplinler NOT Anlamak Lütfen Nedeniyle manuel ölçüm, izin verir 1-2(mm) tutarsızlık.Işık efektleri ve monitörün parlaklık/kontrast ayarları vb.Nedeniyle., web sitesinin fotoğrafının renk tonu ve gerçek öğe biraz farklı olabilir.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara