USB 5Pin Gamepad Kablo Değiştirme Tel Ayrılıkçı Adaptörü Xbox 360 Kablosuz Oyun Kontrolörleri için Şarj ve Oyun Kiti, Siyah (Siyah)

USB 5Pin Gamepad Kablo Değiştirme Tel Ayrılıkçı Adaptörü Xbox 360 Kablosuz Oyun Kontrolörleri için Şarj ve Oyun Kiti, Siyah (Siyah)

Stokta
₺ 40.17
Sayısı:

【Uyumlu】 Bu tutamak kablosu değiştirme kablosu, Xbox 360 denetleyicisinin değiştirme kablosuyla çok uyumludur. 【Mükemmel Malzeme】 Xbox 360 kablo değiştirme hattı, dayanıklı ve dayanıklı, daha kararlı şarj ve iletim efektleri sağlayan yüksek kaliteli malzemeler kullanır. 【Ürün Boyutu】 Oyun kablosu 8.2 feet uzunluğundadır ve 5 pinli kablolar için tasarlanmıştır.Denetleyicinizi korumak için ayrı bir adaptör ile birlikte gelir. 【Kurulum Önerisi】 Oyun kablosu eski ve hasarlı verileri değiştirmek için kullanılır cable.In uyarlanamayan durumu önlemek için, profesyonel olarak bağlanmanızı ve kullanmanızı öneririz. 【2 Yıl Memnun Garanti】 Malların toplu alımını destekliyoruz, ekibimiz her müşteriye %100 memnuniyet garantisi sunuyor.Yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunacağız, her gün yeni ürünleri güncelleyeceğiz, güncellenmiş ürünleri görmek için Oumij'i arayacağız.Herhangi bir sorun kullanırken, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. 1. Daha kararlı şarj ve iletim etkisi sağlamak için yüksek kaliteli malzemeler kullanılır. 2. 100 % marka yeni tel, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklı. 3. Xbox 360 Denetleyiciniz için mükemmel yedek kablo. 4. Denetleyicinizi korumak için ayrı adaptör ile birlikte gelir. 5. 8.2 FT uzunluğunda ve 5 pinli kablo için tasarlanmıştır.Özellikler : Malzeme : ABS Renk : Siyah, Gri (isteğe bağlı) Uygulama kapsamı : USB kablosu Uyumlu İle : Xbox 360 için Tipi : Oyun Tel Uzunluğu : Yaklaşık. 2.5 m / 98.4 in Ağırlık : 55g Paket Şunlardır : 1 x Yedek Tel.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara