Masaj Masası Çarşafları, Saf Pamuklu Masaj Çarşafları?Masaj Masaj Masası Çarşafları Masaj Çarşafları Dayanıklı, Spa Güzellik için Çarşaflar Çarşaflar Salon için (80190-Beyaz)

Masaj Masası Çarşafları, Saf Pamuklu Masaj Çarşafları?Masaj Masaj Masası Çarşafları Masaj Çarşafları Dayanıklı, Spa Güzellik için Çarşaflar

Stokta
₺ 160.50
Sayısı:

♦ Pamuk ile özellikli, çok yumuşak, rahat ve kullanımda dayanıklıdır.Sizi sağlıklı tutmak için çevre dostu malzeme. ♦ 13 cm standart yüz nefes deliğine sahip yumuşak güzellik masajı örtüsü, çoğu güzellikte daha iyi masaj rahatlaması için tasarlanmıştır salon.As yuvarlak bir delik olduğu sürece, yüz nefesi için mükemmel bir şekilde kullanabilirsiniz. Stripped Soyulmuş desen ve basit tasarım beklenmedik bir muamele sağlar. Beauty Güzellik sayfası kapak marjı, gerçek ihtiyaçlara göre serbestçe ayarlanabilir. Choices Seçimler için 3 boyutta 4 renk vardır, böylece en çok sevdiğiniz birini elde etmek kolaydır.Açıklama : Masaj çarşaf kılıfı, her zaman güzellik salonuna gidenler veya vücut örtüsünün kullanımı için mükemmeldir.Güzellik çarşaf kılıfımız, rahat bir his sağlayan soyulmuş desende pamuktan yapılmıştır.13 cm standart yüz nefes deliğine sahip olan bu çarşaf kılıfı, çoğu güzellikte daha iyi masaj rahatlaması için tasarlanmıştır salon.As yuvarlak bir delik olduğu sürece, yüz nefesi için mükemmel bir şekilde kullanabilirsiniz.Özellikler : 1. Pamuk ile özellikli, çok yumuşak, rahat ve kullanımda dayanıklıdır.Sizi sağlıklı tutmak için çevre dostu malzeme. 2. Soyulmuş desen ve basit tasarım beklenmedik bir muamele sağlar. 3. 13 cm standart yüz nefes deliğine sahip yumuşak güzellik masajı örtüsü, çoğu güzellikte daha iyi masaj rahatlaması için tasarlanmıştır salon.As yuvarlak bir delik olduğu sürece, yüz nefesi için mükemmel bir şekilde kullanabilirsiniz. 4. Güzellik sayfası kapak marjı, gerçek ihtiyaçlara göre serbestçe ayarlanabilir. 5. Sıhhi bir durumu korumak için yıkamak veya kurutmak uygundur. 6. Seçim için 3 boyutta 4 renk vardır, böylece en çok beğendiğinizi elde etmek kolaydır.Güzellik yatak/masaj yatak ve Paket üzerinde 1 Delik Notları İle 1 x Güzellik çarşaf Örtüsü : Dahil : İçin : : Beyaz, Pembe, Mavi, Deve(isteğe bağlı) Boyutu : 80 x 190cm/31,5 x 74,8" 120 x 190cm/47.2" x 74,8" x 120 cm/47.2" x 78.7" Madde miktar : 1 adet Paket Ağırlığı : 174-289g Uygun Delik Renk özellikleri : Malzeme : Pamuk Türü : Masaj Kapak Sayfaları. Manuel ölçüm nedeniyle 0~1 inç hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara