Güzellik Salonu Çarşaf, 2 Adet Güzellik Salonu Çarşaf Tek Kullanımlık Çarşaf Masaj Çarşafları İçin Yağa Dayanıklı Su Geçirmez Spa Masaj Levha Setleri İçin Masa Örtüsü İle Bir Delik(Pembe)

Güzellik Salonu Çarşaf, 2 Adet Güzellik Salonu Çarşaf Tek Kullanımlık Çarşaf Masaj Çarşafları İçin Yağa Dayanıklı Su Geçirmez Spa Masaj

Stokta
₺ 67.17
Sayısı:

[Yaygın Kullanım] Güzellik salonu, ayak bakım mağazası, masaj, sauna, oteller, han, banyo ve diğer durumlarda kullanıma uygundur.Çarşafımız iyi bir nefes alabilirlik sağlayacak ve sizin için harika bir rahatlama sağlayacaktır. [Mükemmel İşçilik] Nazik, uyarıcı değil, cilt için daha nazik bakım.Zarif sarma kenarı, mükemmel işçilik.Pamuklu kumaş, pürüzsüz el hissi, iyi nem emme, cilt için stimülasyon yok. [Özellikler] Boyutu : Yaklaşık. 200x75 cm / 78.7x29. 5 yılında , maç yatak veya masa kolayca.Çarşaflardaki yuvarlak delikler, daha iyi bir masaj sağlamak için genel güzellik salonu yatağına göre tasarlanmıştır. [Kullanımı Güvenli] Yatak deliğinin hassas ölçümü, örtü tasarımı, sağlığınız için temiz ve daha iyi bakım.Cilt dostu pamuklu kumaş, yün düşmeden yumuşak ve rahattır. [Yağa Dayanıklı] Tabakanın yüzeyine tutturulmuş uçucu yağı görmek için uçucu yağı tabakaya koyun, altta yağ yoktur ve nüfuz etmez, yağ geçirmez.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Salon Çarşaf Malzeme : Polyester Uygun : Güzellik salonu için, masaj, SPA merkezi Boyutu : Yaklaşık. 200x75 cm / 78.7x29. 5 in Paket Listesi : 2 x Çarşaf.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara