Yenidoğan Şezlong Kapak Çıkarılabilir Kapak Ultra Yumuşak Rahat Şezlong Slipcover Çıkarılabilir Kapak için Bebek Şezlong Yastık (Yaprak)

Yenidoğan Şezlong Kapak Çıkarılabilir Kapak Ultra Yumuşak Rahat Şezlong Slipcover Çıkarılabilir Kapak için Bebek Şezlong Yastık (Yaprak)

Stokta
₺ 44.97
Sayısı:

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. Quality Yenidoğan şezlong yuvanız için özel olarak tasarlanmış, yumuşak ve nefes alabilen kaliteli polyester kumaş, yenidoğan şezlongunu temiz ve düzenli tutabilir. Dahil Değil (Yastık). ♦ Büyük fermuar açıklığı, çıkarılmasını veya takılmasını kolaylaştırır.Yenidoğan şezlong örtüsü, kolay taşıma için bir tutamak ile donatılmıştır. loun Şezlong yuva kapağı basit bir yeşil yaprak desenini benimser, bu sevimli ve şık şezlong kapağı kreşinizin iyi görünmesini sağlayabilir!. Machine Makinede yıkanabilir.Güneş veya düşük kurutma.Koyu rengi ayrı yıkayın, kuru temizlemeyin. "Boppy" bebek yenidoğan şezlong yastığı için mükemmel uyum .Bebeğinize en rahat hissi verin.Erkek bebek duş veya bebek doğum günü için mükemmel bir hediye!.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara