Paslanmaz Çelik Bento Kutusu, İstiflenebilir yemek kabı Termal Gıda Konteyner Yalıtımlı Gıda saklama kabı Yetişkin ve Çocuklar için(2 Katlı)

Paslanmaz Çelik Bento Kutusu, İstiflenebilir yemek kabı Termal Gıda Konteyner Yalıtımlı Gıda saklama kabı Yetişkin ve Çocuklar için(2

Stokta
₺ 48.75
Sayısı:

İSTİFLENEBİLİR tasarım : Paslanmaz çelik öğle yemeği kutusu, farklı miktarlarda yiyecek depolamak, ana yemeğinizi veya atıştırmalıklarınızı paketlemek için uygun olan bir öğle yemeği kutusuna serbestçe birleştirilebilen istiflenebilir bir tasarıma sahiptir.GÜÇLÜ SIZDIRMAZLIK : Bento kutusunun her bölmesinde bir snap düğmesi bulunur.Yiyeceklerin düşmediğinden, taşınması kolay olduğundan ve torbaya güvenli bir şekilde paketlenebildiğinden emin olmak için kapağı ve kutu gövdesini mandallarla sabitleyin.GENİŞ uygulama yelpazesi : Ana yemeklerinizi, taze salatalarınızı, meyvelerinizi vb. Koyabilirsiniz.Çocuklar okula gittiğinde, yetişkinler çalışırken, egzersiz yaparken, kamp yaparken ve seyahat ederken kullanıma uygun öğle yemeği kutusuna.ÇOK FONKSİYONLU tasarım : Gıda kabı sıcak yemek için kullanılabilir.Silikon taze tutma kapağı, kutudaki yiyecekleri daha iyi kapatabilen havalandırma deliklerine sahiptir.Genellikle 2-3 saat sıcak tutulabilir veya buzdolabında saklanabilir.MALZEME : İstiflenebilir öğle yemeği kutusu, tekrar tekrar kullanılabilen paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve yiyecek ve atıştırmalıkların tadını çıkarmanızı sağlar.Modern bir tasarıma sahip, erkekler, kadınlar ve gençler için çok uygundur.Şartname : Durum : %100 % Yeni Malzeme : Paslanmaz Çelik Renk : resim gösterildiği Gibi Kapasite : 700 ml/1400 ml/2100 ml/2800 ml Boyutu : 1 katmanlı : Yaklaşık. 9.5 * 16.5 cm / 3.7 * 6.5 inç 2 katmanlar : Yaklaşık. 14.5 * 16.5 cm / 5.7*6.5 inç 3 katmanlar : Yaklaşık. 20.5 * 16.5 cm / 8.1*6.5 inç 4 katmanlar : Yaklaşık. 26.5 * 16.5 cm / 10.4*6.5 inç Ağırlık : Yaklaşık. 336-763g / 11.9-26.9 oz Paket listesi : 1 * termal Öğle Yemeği Kutusu Not : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara