ASYOURWİSH Yayla İnek Boğa Duş Perdesi Batı Çiftlik Yaban Hayatı Hayvan Yürüyüş Otlak Banyo perde dekorasyonu Polyester Kumaş Su Geçirmez 72x72 İnç ile 12 Paketi Metal Kanca(Kahverengi)

ASYOURWİSH Yayla İnek Boğa Duş Perdesi Batı Çiftlik Yaban Hayatı Hayvan Yürüyüş Otlak Banyo perde dekorasyonu Polyester Kumaş Su Geçirmez

Stokta
₺ 50.97
Sayısı:

【Malzeme ve Boyut】 : 72 x 72 inç, Polyester su geçirmez kumaş, 12 Paket Metal Kanca içerir. 【Kullanımda Dayanıklı】 : Kolay asmak için güçlendirilmiş kanca delikleri,.hafif ve hayır odor.it su geçirmez, aşınma önleyici ve ısıya dayanıklıdır. 【Design】 : Çiftlik Hayvan Tema, Yayla İnek Desen, Sevimli ve Popüler.Kahverengi. 【Easy Care】 : Makine yıkama soğuk, yavaşça ve ayrı ayrı.Kurumaya bırakın ve derhal çıkarın.Kırışıklık ve solmaya karşı dayanıklıdır. 【Uygulama】 : Uygun boyuttaki duş/küvete kolayca sığar ve düz veya kavisli duş çubuklarıyla çalışır. 1.Bu kumaş çiftlik evi inek duş perdesinin temizlenmesi ve bakımı kolaydır. 2.Yüksek kaliteli polyester kumaş, Su dökülmesini önler, Astara gerek yoktur. 3. Vinil olmayan, PEVA olmayan, Kokusuz, Kokusuz. 4.Canlı renkler, Net görüntü, Solma yok, Makinede yıkanabilir.BOYUT : 72 inç (Geniş) X 72 inç (Uzun) BENZERSİZ tasarım : banyonuza taze bir görünüm vermek için iyi bir seçim.Desen canlı ve dayanıklıdır, yıllarca kullanıldıktan sonra bile solmaz.Standart banyo küvetlerine uyacak şekilde tasarlanmış, Banyo, yatak odası, tuvalet, ana banyo, çocuk banyosu, yurt odası, otel banyosunun görünümünü yenilemek ve değiştirmek için hızlı ve lüks bir yol.Kullanımı KOLAY : Su geçirmez ve makinede yıkanabilir.Özellikler canlı renkler bir YIKAMA : makine yıkama clod.Do çamaşır suyu veya kuru takla değil.Paket : 1 adet Duş Perdesi + 12 adet Metal Kanca Bu yaratıcı ve benzersiz duş perdesi ile banyo zamanınızın tadını çıkaracaksınız!Not : Her bilgisayardaki farklı monitörler ve çekim ışığı farkı nedeniyle, resimler ve gerçek ürünler biraz farklı olacaktır.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara