Noel Nail Art Damgalama Tabaklar EBANKU Noel Nail Art Damga Şablon Seti Kar Tanesi Kardan Adam Damga Tabaklar Görüntü Damgalama için Noel Nail Art Dekorasyon (10 adet)

Noel Nail Art Damgalama Tabaklar EBANKU Noel Nail Art Damga Şablon Seti Kar Tanesi Kardan Adam Damga Tabaklar Görüntü Damgalama için

Stokta
₺ 29.97
Sayısı:

VARİETY ÇEŞİTLİ SEÇENEKLER : EBANKU Noel paslanmaz çelik tırnak plağı çeşitli desenlere sahiptir, daha derin ve hassas oyma daha iyi bir damgalama efekti verir, benzersiz desenler Arasında kar tanesi, Noel ağacı, çorap, kardan adam, çan vb.Bulunur.Tırnak damgalama plakalarımızla plakaları benzersiz bir deneyime kavuşturacaksınız. STAİNLESS PASLANMAZ ÇELİK tırnak damgası : Yüksek kaliteli paslanmaz çelik tırnak damgası, güzel bir opak damgalama tırnak sanat sonucu için yeterli cila tutacak kadar derin kazınmış.Her tırnak deseni damga plakası, herhangi bir vesileyle ihtiyacınızı karşılayan çeşitli zarafete ve özel desenlere sahiptir. ✔ MÜKEMMEL BOYUT : Tırnaklar için mükemmel boyut, damgalamak için orta derinlik, yeterince cila tutacak kadar derin kazınmış, o kadar derin değil, tırnağınıza bulaşacak ekstra cila ile sonuçlanır.Kolay hem yeni başlayanlar ya da tırnak pro için kullanılacak. Ui KOLAY Lütfen önce mavi koruyucu film kalkmasına KULLANIMI : tabağın içinde oje uygulamak ve gereksiz oje temizlemek için, sonra 45 derece Lehçe stamper uygulamak plastik kazıyıcı kullanın ve tasarımları damga, uygun bir şekilde ve kuru bekliyor çivi tasarımları baskı, yeteri kadar zaman süren bir katman ceket almayı unutmayın. ♦ KALİTE SATIŞ sonrası HİZMETLER : Yerleştirildiğinde herhangi bir kusurlu sipariş için ücretsiz değiştirme veya tam geri ödeme sağlıyoruz, bu nedenle tırnak aracımızla ilgili herhangi bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Nasıl kullanılır : 1. Plaka mavi ince şeffaf koruyucu film ile korunmaktadır, lütfen tırnak damgalama plakasını kullanmadan önce filmi çıkarın. 2. Tırnak damgalama cilasını bir plaka içinde istenen görüntüye uygulayın. 3. Kazıyıcıyı 45 derecenin üzerine eğin ve aşırı cilayı içeriden dışarıya hızlı ve güçlü bir şekilde kazıyın. 4. Tasarımı almak için stampere hafif bir yuvarlanma hareketi ile hemen basın.Görüntü damga üzerine aktarılır. 5. Görüntüyü tırnağınıza hafif bir yuvarlanma hareketi ile damgalayın.Görüntü tırnağınıza aktarılır. 6. Tüm tırnaklarınız için yukarıdaki adımları tekrarlayın. 7. Tırnak sanat damgalamadan sonra, uzun süreli aşınma için üst kat uygulayın. 8. Her kullanımdan sonra damgalayıcıyı ve damgalama plakasını temizleyin, baskı aletlerinizin daha uzun süre çalışmasını sağlar.Lütfen stamper kafasını Selüloz bantla temizleyin.Paket içeriği : Içerir : 10 adet Noel Tırnak Plaka Nail art damgalama tabaklar Boyutu : Yaklaşık. 5.5 cm Lütfen özel tırnak damgalama cilası ile birlikte kullanın.Aksi halde görüntüyü yakalayamayabilir.Uyarı : Kullanmadan önce mavi koruyucu filmi soymanız, görüntüyü tekrar kullanılabilir tırnak plakalarıyla şeffaf jöle ile aktarmanız ve tırnaklarınızı damgalayıcı ile damgalamanız gerekir.İşin püf noktası, şekli plakaya damgalamak için hareketi hızlı hale getirmektir, uygulama ile tamamen iyi çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara