Tırnak Makası ile Catcher Önlenmesi Sıçrama Tırnak tırnak Makası Tırnak kesici Paslanmaz Çelik Sağlam Giyotin Seti Erkekler Kadınlar için (Siyah)

Tırnak Makası ile Catcher Önlenmesi Sıçrama Tırnak tırnak Makası Tırnak kesici Paslanmaz Çelik Sağlam Giyotin Seti Erkekler Kadınlar

Stokta
₺ 20.97
Sayısı:

【Anti Sıçrama Tırnak Makası】 - Tırnak artıklarını tırnak kırpmanın ortasındaki yakalayıcıya saklayarak tırnakların sıçramasını önlemek için yakalayıcı tasarımlı tırnak kesici, temiz ve temiz bir deneyim sağlar. 【Kalite Paslanmaz Çelik】 - Tırnak makası setimiz sağlam ve dayanıklı, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir. , paslanmaz, güçlü ve dayanıklı. 【Keskin Dayanıklı Bıçak 】Daha kalın tırnakları kesmek ve her seferinde pürüzsüz, temiz bir kesim bırakmak için yeterince keskin olan iyi yapılmış kırpma bıçağıyla kullanımı çok kolaydır. 【Ergonomik Tasarım】 Rahat kullanım için ergonomik tasarım kolları, makasın ellerinizden kaymasını önleyen özel olarak tasarlanmış kaymaz yüzey ile kaplanmıştır Ve tırnak makaslarımız, tırnaklarınızı pürüzsüz ve düzgün hale getiren yerleşik balık pulu benzeri tırnak törpüsüne sahiptir. 【Sorunsuz Satın Alma】 - Sorunsuz Değiştirme Garantimizde %100 memnuniyet sunuyoruz.Ömür boyu garanti veriyoruz ve tam müşteri desteği sağlıyoruz service.Do tırnaklarını kesmenden ve her yere uçan tırnak parçalarından nefret mi ediyorsun?Yoksa eski tırnak makasını yeterince keskin bulmuyor ve ucuz yapılmış hissediyor musunuz ?eğer öyleyse, buna katlanmak yerine kırpma işleminin tadını çıkarmak için kesinlikle daha iyi tasarlanmış bir tırnak makasına ihtiyacınız vardır ve YESTOO anti-splash tırnak makasının kullanışlı olduğu yer burasıdır.Benzersiz tasarım için catcher.No kullanırken hurdaların her yere sıçramasından endişe ederek, bittiğinde hurdaları sallayın.Size temiz bir teklif experience.it paslanmaz çelikten imal edilmiştir, bu da kullandıktan sonra doğrudan durulayabileceğiniz anlamına gelir, asla pas ve korozyon konusunda endişelenmeyin.1. Adımları Kullanma. Daha önce yakalayıcıyı yukarı itmeyi unutmayın using.It tırnaklarınızı saklamanıza yardımcı olabilir. 2. Daha sonra tırnaklarınızı güzelleştirmek için tırnak makaslarımızı kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz. 3. Kestikten sonra, yakalayıcıyı aşağı kaydırabilir ve çivileri çıkarabilirsiniz. 4. Sıçrama yok ve size düzgün bir deneyim sunuyor.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara