Saç Kesme Makas 6 İnç Pirinç Saç Kesme Makas, İnceltme Saç Kesme Makas, Saç Kesme Makas, Saç Kesme Makas, Kuaförlük Makas Pet Makas (Renk: Kesme)

Saç Kesme Makas 6 İnç Pirinç Saç Kesme Makas, İnceltme Saç Kesme Makas, Saç Kesme Makas, Saç Kesme Makas, Kuaförlük Makas Pet Makas (Renk:

Stokta
₺ 153.00
Sayısı:

★【Özellikler】 Saç kesme makası yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir, keskin, ısıya dayanıklı, korozyona dayanıklı, paslanmaya karşı dayanıklı, solmaz ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. ★【Avantajları】 Makas geniş bir fonksiyon yelpazesine sahiptir.Hem insan saçı hem de evcil hayvan kılı kesebilirler. ★【Rahat ve kullanışlı】 Ergonomik tasarım, zarif ve hafif, bilekler, dirsekler ve eller üzerindeki baskıyı azaltır. ★【Ergonomi】Bakım makaslarımız kuaförler için çok uygundur ve ayrıca hane halkı ve evcil hayvanlar için de uygundur. ★【Daha fazla seçenek】 Size daha fazla seçenek sunmak için mağazada daha güzel stiller ve modeller satın alabilirsiniz.Set : 1 parça kesme makası1 parça inceltme makası(davayı dahil etmeyin) : Not : Çok keskin makas!Çocuklardan uzak tutun.♦ Makas bakım talimatları1. Havayı kesmeyin.2. Çelik, yüksek keskinlik, makas kullanırken güvenliğe dikkat etmelisiniz.3. Lütfen kullandıktan sonra temiz tutun ve gerekirse yağlayın.4. Lütfen makası dikkatli kullanın, yüksek bir yerden düşmeyin, aksi takdirde makasın kenar uyarlanabilirliği zarar görür.5. Metal nesneleri kesmek için bunları kullanmayın.Makas sadece saçları kesmek için kullanılabilir, aksi takdirde servis ömrünü kısaltır.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara