Plastik Sıvı Şişe, Doldurulabilir Sızdırmaz Şeffaf Seyahat Şişesi Taşıma için 50ml Sıkma Kabı Kapasitesi (Akçaağaç Yaprağı Çevirin)

Plastik Sıvı Şişe, Doldurulabilir Sızdırmaz Şeffaf Seyahat Şişesi Taşıma için 50ml Sıkma Kabı Kapasitesi (Akçaağaç Yaprağı Çevirin)

Stokta
₺ 23.97
Sayısı:

50 ML KAPASİTE : basit tasarımı ile, küçük boyutu, etrafında taşımak için uygun, 50 ml kapasiteli, çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilir.GÜVENLİ MALZEME : Taşınabilir anahtarlık boş şişe, toksik olmayan, tatsız ve çevre dostu PET plastik malzemeden yapılmıştır.YENİDEN kullanılabilir : Bu seyahat şişesi yeniden kullanılabilir, dayanıklı ve güvenlidir, böylece güvenle kullanabilirsiniz.YAYGIN UYGULAMA : Bu seyahat şişesi, sıvı sabun, duş jeli, losyon, şampuan, saç kremi vb.Gibi her türlü kozmetik ve taşınabilir tuvalet malzemeleri için çok uygundur.ŞEFFAF : Şeffaf şişeler içindeki öğelerin rengini gösterebilir, böylece bunları bir araya getirme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.Özellik : 1. [Güvenli Malzeme] Taşınabilir anahtarlık boş şişe, toksik olmayan, tatsız ve çevre dostu olan PET plastik malzemeden yapılmıştır.2. [Yeniden kullanılabilir] Bu seyahat şişesi, dayanıklı ve güvenli olan yeniden kullanılabilir, böylece güvenle kullanabilirsiniz.3. [Şeffaf] Şeffaf şişeler içindeki öğelerin rengini gösterebilir, böylece bunları bir araya getirme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.4. [50 ml Kapasite] basit tasarımı ile, küçük boyutu, etrafında taşımak için uygun, 50 ml kapasiteli, çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilir.5. [Yaygın Uygulama] Bu seyahat şişesi, sıvı sabun, duş jeli, losyon, şampuan, saç kremi vb.Gibi her türlü kozmetik ve taşınabilir tuvalet malzemeleri için çok uygundur.Şartname : Öğe türü : Seyahat Bottle Material : PET plastic Capacity : 50ml Color : Transparent Keychain Renk : Rastgele color Type : Flip cap Application : Çeşitli kozmetik, sıvı sabun, taşınabilir toiletries Weight : Yaklaşık. 35g / 1.2 ozpaket Listesi : 2 x Şişe2 x anahtarlıknot : Bu ürün sadece boş bir şişe.

Ürün parametreleri

Item Type:
Travel Bottle
Material:
PET plastic
Capacity:
50ml
Color:
Transparent
Keychain Color:
Random color
Type:
Flip cap
Application:
Various cosmetics, liquid soap, portable toiletries
Weight:
Approx. 35g / 1.2oz
Package List:
2 x Bottle :
2 x Keychain :
This product is just an empty bottle. :

Bu kadar sever alıcılara