ıçin Google Piksel 6 Pro 6.7, [Değil Fit Piksel 6 6.4], Parmak Yüzük ile, Araç Montaj, Kickstand, Damla Koruma, Darbeye Dayanıklı, Ağır Tam Koruyucu. Savaşçı Tarzı, Telefon Kılıfı (1 Paket Siyah)

ıçin Google Piksel 6 Pro 6.7, [Değil Fit Piksel 6 6.4], Parmak Yüzük ile, Araç Montaj, Kickstand, Damla Koruma, Darbeye Dayanıklı, Ağır

Stokta
₺ 20.97
Sayısı:

【UYUMLULUK】 Google Pixel 6 Pro 2021 için uyumlu (Google Pixel 6 ile Uyumlu değil).Not : Kapak Google Pixel 6 ve diğer sürümlerle uyumlu değildir. 【TAM KORUMA】 Yükseltilmiş çerçeveler telefon kameranızı çizilmelere karşı korur.Pixel 6 Pro Kasasının dört köşesi TPU'dan yapılmıştır, her şey dahil ve düşmeyi önler, düğmeler hassas ve kontrol edilebilir ve tamponlama etkisi daha iyidir. 【MALZEME】 İç kabuk, bir tür güçlü sertlik olan TPU'dan yapılmıştır.Dış kabuk, sert bir düşme önleyici malzeme olan PC'dir.İkisi bir arada düşme önleme için Pixel 6 Pro Kılıfı. 【PRECİSE İNSİZYON】 Precise kesim, kolay erişim şarj portu, kulaklık jakı, ses düğmeleri,kamera lens, telefonunuz için mükemmel uyum.Bu Pixel 6 Pro Kılıfının bir halka standı vardır, döndürülmesi çok kolaydır ve entegre 90 veya 360 ayarlanabilir. 【DAHA FAZLA ÖZELLİK】 Pixel 6 Pro Kılıfı ve Pixel 6 Pro kutusunu alabilirsiniz.Garantili maksimum koruma Google Pixel 6 Pro(2021) ile uyumlu kullanım ömrü.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara