Abitku ile Uyumlu iPhone 13 Pro Max Durumda, Silikon ile 360°Halka Kickstand Tutucu (Destek Manyetik Araç Montaj) Mikrofiber Bez Tam Kapsama için Tasarlanmış iPhone 13 Pro Max 6.7 inç 2021 (Pembe)

Abitku ile Uyumlu iPhone 13 Pro Max Durumda, Silikon ile 360°Halka Kickstand Tutucu (Destek Manyetik Araç Montaj) Mikrofiber Bez Tam

Stokta
₺ 207.00
Sayısı:

Perfect【i Phone 13 Pro Max için Mükemmel Uyum】i Phone 13 pro max 6.7" 2021 sürümünüz için mükemmel uyum sağlar (Kayış İpi Çekme ile).Hassas kesikler ve hassas duyarlı düğmeler, tüm bağlantı noktalarına ve düğmelere daha kolay erişilebilir olmasını sağlar, ayrıca takmayı ve çıkarmayı kolaylaştırır. Metal【360°Dönebilen Metal Kickstand】 Dahili halka tutucu, Eller Serbest TV izleme ve ödevinizi/ çalışmanızı yapma ihtiyacınıza göre 360° ayarlanabilir.Ayrıca, Manyetik araç montajı ile doğrudan adsorpsiyon için dahili metal plaka. Durable【Dayanıklı Sıvı Silikon Kılıf】 i Phone 13 pro max için bu sıvı silikon kauçuk kılıf toz toplamaz ve silme ile temizlenmesi kolaydır.Kılıf, alt kısım da dahil olmak üzere tüm telefonu kapsar. ✔ 【Premium Tam Vücut Koruması】 1mm yükseltilmiş kenar ile tasarlanmış ve ekranınızı, kameranızı ve i Phone 13 pro max'ınızın arkasını çizilmelere karşı koruyabilen mikrofiber yastık ile kaplanmıştır.Kaymaz, anti-parmak izi, çizilmez koruma. 【Comfortable Grip】 The ince i Phone için kılıf 13 pro max ince ve hafif herhangi bir ek toplu olmadan, size daha rahat bir tutuş ve ipeksi pürüzsüz dokunmatik getiriyor.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara