Porune Yenidoğan Şezlong için Çıkarılabilir Slipcover Ultra Yumuşak ve Rahat, Minky Noktalar ve Kadife Su Geçirmez Çıkarılabilir Slipcover Uyar 3521 7 Yenidoğan Şezlong Bebek Kız ve Erkek için (Gri)

Porune Yenidoğan Şezlong için Çıkarılabilir Slipcover Ultra Yumuşak ve Rahat, Minky Noktalar ve Kadife Su Geçirmez Çıkarılabilir Slipcover

Stokta
₺ 60.00
Sayısı:

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. %100 polyester. ★ ★ ★BEBEĞİNİZİN CİLDİNE DOST★★★ Yenidoğan Şezlong için çıkarılabilir Slipcover'ımız ultra yumuşak ve rahattır.İyi hava geçirgenliği, hipoalerjenik, bebeğiniz kollarınızda uzanıyormuş gibi uzanıyor. ★★ ★ GÜZEL SU GEÇİRMEZ★★★ Yenidoğan Şezlong için çıkarılabilir Slipcover'ımız su geçirmezdir,tüm yastığı yıkaması gerekmeyen meşgul anneler için mükemmel bir çözümdür,sadece şezlong kapağını çıkarın ve yıkayın, şezlong temiz tutun ve uzun süre kullanın. ★★ ★ KADİFE ve MİNKY NOKTA★★★Yenidoğan Şezlong için çıkarılabilir Slipcover'ımızın bir tarafı %100 polyester Kadife ,diğer tarafı farklı ihtiyaçları karşılamak için Minky Dot tarafından yapılmıştır.Büzülme, saç dökülmesi vb. Endişesi olmadan elle veya makine ile güvenle yıkayabilirsiniz.Ve büyük bir fermuar ile yapılır, bu da yıkamak için takmayı ve çıkarmayı çok kolaylaştırır. ★★★TAM UYUM : ★★★ 8" derinliğe kadar Yenidoğan Şezlong için çıkarılabilir Slipcover'ımız değişen masa örtümüz 32" x 16"/34 x 16" standart kontur değiştirme pedlerine, düz değişen masa pedlerine, beşik yatağına ve beşiğe güvenli bir şekilde uyar mattress.It ayrıca kullanışlı bir tutamağa sahiptir kolayca taşımanıza yardımcı olmak için. ★ ★ ★ GARANTİLİ★★★ Özel bir Ar-Ge, tasarım ve üretim ekibimiz var.Kullanım sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz ve sizin için çözmek için elimizden geleni yapacağız.Aldığınız Bebek Değiştirme Pedi Kapağı normal olarak kullanılamazsa, lütfen bize bildirin ve mümkün olan en kısa sürede sizin için yeniden yayınlayacağız.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara