Dokunmatik Ekranlar için Stylus Kalem, XİRON Şarj Edilebilir 1.5 mm İnce Nokta Aktif Stylus Kalem Akıllı Dijital Kalem iPad iPhone ve Çoğu Dokunmatik Cihazla Uyumlu Eldivenli Yüksek Hassas Kalem ... (Beyaz)

Dokunmatik Ekranlar için Stylus Kalem, XİRON Şarj Edilebilir 1.5 mm İnce Nokta Aktif Stylus Kalem Akıllı Dijital Kalem iPad iPhone ve

Stokta
₺ 41.97
Sayısı:

【En yeni 2'si 1 arada Kalem】7 inç uzunluğunda,17g ağırlığında kısa şık tasarım, sorunsuz yazma ve çizim için size rahat bir deneyim sunar. 2'si 1 arada bakır uç ve örgü ucu. 1.5 mm Ultra ince bakır uç size doğruluk ve üstün kontrol sağlar.Örgü ucu elektriksiz olarak kullanılabilir.【ÖNEMLİ】Farklı baskı hassasiyeti yoktur, tüm çizgiler aynı kalınlıktadır. 【Kullanımı Kolay】 Tek tuşla dijitali başlatır pen.No Bluetooth veya Uygulama bağlantısı gereklidir.Dokunmatik cihazlarda kullanırken, ince uçlu kalemimiz tam olarak ihtiyacınız olan şeydir.Kalemi ekrana hafif bir eğim açısıyla tutun, böylece daha iyi bir yazma deneyimi elde edersiniz.【ÖNEMLİ】Bu kalemi i Pad Pro serisi veya i Pad 2018 ile kullanırken, lütfen ipad'iniz için “Yalnızca Apple Pencil ile Çizin” seçeneğini kapatın.Temperli ekran koruyucusu veya kağıt hissi ekran koruyucusu varsa, daha iyi yazma hissine sahip olabilir. 【Dokunmatik ekranlı Cihazlar için Stylus Kalemler】 : Şarj edilebilir aktif stylus kalemlerimiz i Pad 2018/ Pro/ Mini/ Air, i Phone XS/XS MAX/ XR/ X/ 8/ 8 plus/ 7/ 7 plus/ 6 S/ 6 plus, Samsung, Dell, LG, Huawei için özel olarak tasarlanmıştır ve diğer Android cep telefonları veya Tabletler. 【Uzun Çalışma Süresi】 Dahili pil, yaklaşık 60 dakika şarj için 8 Saat aktif kullanım ve 30 Gün bekleme süresi sağlar.【ÖNEMLİ】Akıllı koruyucu, güvenlik için 30 dakika sonra otomatik kapanma.Yüksek para birimi nedeniyle dahili çip hasar göreceğinden hızlı şarj cihazı kullanmayın. 【Ne elde edersiniz】 : Bu kalem kaleminin avuç içi reddi yoktur, bu nedenle daha iyi kullanım deneyimi için parmağın ve ekranın sürtünmesini azaltmaya yardımcı olacak bir eldiven sunuyoruz.Dost canlısı 18 ayımızı herhangi bir nedenden dolayı endişesiz sunuyoruz.Ücretsiz Ömür boyu Teknik Destek.Ürün detay sayfasındaki “XİRON tarafından satıldı” seçeneğine tıklayarak 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara