Morily Metalik Parlak Ayna Mor 24 adet takma tırnak Uzun Tabut Balerin Basın Tırnak Yanlış İpuçları Yapay Parmak Manikür Kadınlar ve Kızlar için (M03)

Morily Metalik Parlak Ayna Mor 24 adet takma tırnak Uzun Tabut Balerin Basın Tırnak Yanlış İpuçları Yapay Parmak Manikür Kadınlar ve

Stokta
₺ 23.97
Sayısı:

Benzersiz büyüleyici tasarım yanlış çivi toksik Olmayan akrilik tarafından yapılır,çevre koruma,el zarar vermez.Tırnaklarınıza mükemmel ve lüks bir görünüm kazandırır.Her set, bir kutuda 12 farklı boyutta çivi üzerine 24 adet pres ile birlikte gelir, her parmağınıza uyan uygun boyutu seçmek için uygundurlar.Kolay uygulanır ve çıkarılır, çiviler 1 mini dosya, 1 tahta çubuk, 1 talimat kartı ve 1 yaprak sarı tutkal etiketi içerir.Set, salon maliyetinin küçük bir kısmı için birkaç dakika içinde size mükemmel, zarar vermeyen bir manikür verecektir.Bu tırnaklar dayanıklıdır ve tırnak tutkalı veya tırnak tutkalı çaydanlıkları kullanılarak uygulanabilir.Tırnak yapıştırıcı tırnakları bu tırnakların tekrar kullanılmasına izin verir.Doğru uygulama ile bu tırnaklar 2 haftaya kadar yıpranacaktır.Eşiniz, kız arkadaşınız, anneniz veya kız kardeşleriniz için harika bir hediye ve partiler, düğünler, cosplay, balo ,buluşma, kostüm topu, cadılar bayramı veya noel, balerin, ofis, Sevgililer Günü ve diğer festival vb.Gibi farklı vesilelerle mükemmel uyum sağlar.NE DAHİL Her kit aşağıdaki Tam 24 çivi setini içerir (12 farklı boyutta) Adım adım talimatlar içeren bir talimat kartı Kütiküllerinizi geri itmek için turuncu bir tahta çubuk Doğal çiviyi hafifçe kazımak için mini tırnak törpüsü sahte tırnakları uygulamak için 24 adet sarı yapışkan bant tırnaklara basın TALİMAT nasıl çalışır : 1. Kendi tırnaklarınızı suyla temizleyin ve tırnaklarınızı deneyin. 2. Tırnaklarınız için en uygun boyutları seçin. 3. Uygun boyutta yapışkan bantları soyun. 4. Yapışkan bantları tırnak uçlarının arkasına yapıştırın ve dış filmi soyun. 5. Takma tırnakları kendi tırnaklarınıza bastırın ve 30 saniye basılı tutun. 6. Fazla kısmı tırnak törpüsü ile kesin ve bitirin.Nasıl kaldırılır : Tırnaklarınızı ılık suda 10-15 dakika bekletin.Bu, tutkalı yumuşatır ve çiviyi çıkarmayı kolaylaştırır.Önceden yapıştırılmış tırnakları hafifçe soyun.İpuçları : tırnakların duş veya banyodan sonra soyulması kolaydır.PLS NOT Su ile uzun süreli temastan kaçının Tutkal veya tutkal etiketi kullanarak sahte çivinin üstüne herhangi bir aksesuar yapıştırabilirsiniz!.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara